Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Ультера 20 мг таблетки №14
0,00 ₴
Щоб отримати знижку на замовлення 5%, додайте до вашого кошику товар із списку
Actavis (Болгарія)
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Виробник | Actavis (Болгарія) |
---|---|
Форма товару | Таблетки |
Бренд | Ультера |
Умови відпуску | без рецепту |
Температура зберiгання | спеціальних умов зберігання немає |
Інструкція
І Н С Т Р У К Ц І Я
для медичного застосування препарату
УЛЬТЕРА
(ULTERA)
- Загальна характеристика
- Міжнародна назва
- Основні фізикохімічні властивості
- Склад
- Форма випуску
- Фармакотерапевтична група
- Фармакологічні властивості
- Показання для застосування
- Спосіб застосування та дози
- Побічна дія
- Протипоказання
- Передозування
- Особливості застосування
- Взаємодія з іншими лікарськими засобами
- Умови та термін зберігання
- Умови відпуску
- Упаковка
Загальна характеристика:
міжнародна назва: S-пантопразол;
основні фізико-хімічні властивості: жовтувато-помаранчеві таблетки округлої форми двоопуклі з кишково-розчинним покриттям;
S(-) пантопрозолу 20 мг;
допоміжні речовини: манітол натрію карбонат повідон кросповідон стеарат кальцію гіпромеланоза дисперсія сополімеру кислоти метакрилової натрію гідрохлорид поліетиленгліколь тальк титану діоксид оксид заліза жовтий (Е-172) оксид заліза червоний (Е-172).
Форма випуску. Таблетки вкриті оболонкою кишковорозчинні.
Фармакотерапевтична група. Засоби для лікування пептичної виразки і гастроезофагеальної рефлюксної хвороби. Інгібітори протонного насоса.
Код АТС А02В С02.
Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. S(-)пантопразол активний лівообертаючий ізомер пантопразолу – інгібітор протонної помпи – гальмує секрецію шлункового соку завдяки специфічному інгібуванню протонного насоса парієтальних клітин слизової оболонки шлунка. S(-)пантопразол накопичується і перетворюється в активну форму в кислому середовищі секреторних канальців парієтальних клітин де він пригнічує фермент Н+/К+-АТФазу (протонний насос) блокуючи секрецію соляної кислоти. Цей ефект є дозозалежним та призводить до тривалого (більше 24 годин) інгібування базальної та стимульованої шлункової секреції кислоти незалежно від природи стимулу.
Фармакокінетика.
Препарат має кишково-розчинну оболонку його абсорбція починається після евакуації таблетки зі шлунку. Абсорбція S(-)пантопразолу не залежить від супутнього прийому антацидів. Cmax дорівнює 1 85 + 0 66 мкг/мл та досягається в межах 2 96 + 0 736 години. Його біодоступність дорівнює 77 %. Введення
S(-)пантопразолу з їжею може призводити до затримки абсорбції. Однак Cmax та ступінь абсорбції S(-)пантопразолу (AUC) при цьому не змінюються. Таким чином S(-) пантопразол можно приймати незалежно від прийому їжі. S(-)пантопразол метаболізується в печінці.
Переважну роль у метаболізмі S(-)пантопразолу відіграють ферменти CYP3A4 та CYP2С19 сульфотрансфераза. За рахунок цього після всмоктування препарату у тонкій кишці препарат менше піддається в печінці метаболізму «першого проходження» і таким чином вдвічі менше дозування S-пантопразолу дозволяє отримати такий же терапевтичний ефект як і стандартна доза пантопразолу і зменшує кількість побічних ефектів. Період напіввиведення препарату становить 2 341 + 0 908 годин.
Показання для застосування.
Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки; гастроезофагеальна рефлюксна хвороба; синдром Золлінгера-Еллісона стресова виразка виразки обумовлені прийманням нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) комбінована антихелікобактерна ерадикаційна терапія у пацієнтів з пептичною виразкою з метою зменшення частоти рецидивів.
Спосіб застосування та дози. Звичайна рекомендована доза Ультери для дорослих пацієнтів дорівнює 20 мг щоденно 1 раз на добу. В деяких випадках дозу S-пантопразолу можна підвищити до 40 мг на добу. При пептичній виразці дванадцятипалої кишки тривалість лікування звичайно становить 2 тижні при виразці шлунка і гастроезофагеальній рефлюксній хворобі - 4 тижні. В деяких випадках тривалість курсу лікування може бути подовжена до 8 тижнів.
При комбінованій ерадикаційній антихелікобактерній терапії у хворих на виразкову хворобу шлунка або дванадцятипалої кишки – по 20 мг 2 рази на добу в комбінації з амоксициліном (1000 мг 2 рази на добу) і кларитроміцином (500 мг 2 рази на добу) або метронідазолом (500 мг 2 рази на добу) і кларитроміцином (500 мг 2 рази на добу). Тривалість курсу ерадикаційної терапії – 7 днів (максимально до 2 тижнів).
Таблетку препарату ковтають не розжовуючи та не подрібнюючи незалежно від прийому їжі.
Побічна дія. В клінічних дослідженнях не були встановлені побічні явища але найчастішими небажаними ефектами для пантопразолу є головний біль діарея нудота біль у епігастральній ділянці метеоризм шкірний висип та свербіж запаморочення депресія порушення зору.
Протипоказання. Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату гепатит і цироз печінки що супроводжується тяжкою печінковою недостатністю.
Передозування. Повідомлень щодо передозування не було. При підозрі на передозування рекомендується проведення симптоматичної терапії. Діаліз неефективний.
Особливості застосування.
Застосування в періоди вагітності та лактації: Безпечність застосування препарату в періоди вагітності та лактації не встановлена.
Вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами. Клінічні дослідження впливу на здатність керувати транспортними засобами та працювати з механізмами не проводились.
Не слід призначати препарат дітям через відсутність досвіду застосування препарату в педіатрії.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами.
Клінічно значущої лікарської взаємодії для даного препарату не встановлено.
Умови та термін зберігання. Зберігати в сухому захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище +25°С.
Термін придатності – 2 роки.
Умови відпуску. За рецептом.
Упаковка. По 7 таблеток у блістері по 2 блістери в коробці з картону.
Виробник.
ЕМКЙОР ФАРМАСЬЮТІКАЛС ЛТД.
Адреса. Т-184 М.І.Д.С. Бхосарі Пуне-411026 Індія.
- Загальна характеристика
- Міжнародна назва
- Основні фізикохімічні властивості
- Склад
- Форма випуску
- Фармакотерапевтична група
- Фармакологічні властивості
- Показання для застосування
- Спосіб застосування та дози
- Побічна дія
- Протипоказання
- Передозування
- Особливості застосування
- Взаємодія з іншими лікарськими засобами
- Умови та термін зберігання
- Умови відпуску
- Упаковка
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.