Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Суперія для підлітків №30
173,50 ₴
PRO-PHARMA, Україна
Арт.
233597
У список

Суперія для підлітків №30

PRO-PHARMA, Україна
Немає в наявності
173,50 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник PRO-PHARMA, Україна
Форма товару Таблетки
Штрих-код 862862000068
Взаємодія з їжею Після їди
Бренд Суперія
Температура зберiгання не вище 25°C
Призначення Вітаміни та мінерали
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 26.05.2024
Перевірено
Опис

Суперія для підлітків інструкція по застосуванню

Склад

1 таблетка містить:

активні інгредієнти:

  • вітамін С (аскорбінова кислота) – 120 мг, 
  • вітамін Е – 30 МО (30 мг), 
  • вітамін В3 (ніацин) – 30 мг, 
  • вітамін В5 (пантотенат кальцію) – 5 мг, 
  • вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) – 4,2 мг, 
  • вітамін В1 (тіаміну моногідрат) – 3,3 мг, 
  • вітамін В2 (рибофлавін) – 3,9 мг, 
  • вітамін А – 2000 МО (606 мкг), 
  • β-каротин – 300 мкг, 
  • фолієва кислота – 400 мкг, 
  • біотин (вітамін Н) – 50 мкг,
  • вітамін К – 25 мкг, 
  • вітамін D3 – 300 МО (7,5 мкг), 
  • вітамін В12 (ціанкобаламін) – 6 мкг, 
  • кальцій (у формі кальцію карбонату та дикальцію фосфату) – 300 мг, 
  • магній (у формі оксиду магнію) – 100 мг,
  • цинк (у формі цинку оксиду) – 15 мг, 
  • залізо (у формі фумарата заліза) – 18 мг, 
  • марганець (у формі сульфату марганцю моногідрату) – 1,0 мг,
  • мідь (у формі міді оксиду) – 2,0 мг, 
  • йод (у формі йодиду калію) – 150 мкг, 
  • хром (у формі хрому (III) хлориду гексагідрату) – 50 мкг, 
  • селен (у формі натрію селеніту) – 20 мкг;

допоміжні речовини:

  • наповнювачі: целюлоза мікрокристалічна, кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, двоокис кремнію аморфний; оболонка таблетки: ацетогліцериди, твін-80, гідроксипропілметилцелюлоза, поліетиленгліколь, вода очищена, барвник: титану двоокис,
  • глазуруючий агент: віск карнаубський.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 1,0 г, вуглеводи – 5,0 г, жири – 1,0 г; 33 ккал (138 кДж).

Властивості

Суперія Для підлітків – збалансований комплекс вітамінів, макро- та мікроелементів, створений з урахуванням норм спеціальних потреб організму підлітків у пубертатний період (статеве дозрівання), спеціально для підлітків; сприяє психо-емоційній адаптації підлітків. Щоденне поповнення необхідних для організму підлітків вітамінів та мінералів забезпечує нормальний обмін речовин (вітаміни: В1, В2, B3, В6, В12), стійкість та витривалість при фізичних та розумових навантаженнях (мінерали: Ca, Mg, Zn, Cu, Mn, вітаміни: D та К), здоров’я шкіри (вітаміни: А та С, мінерал: Cu), підтримку і зміцнення імунітету (вітаміни: С, Е, А, β-каротин, мінерали: Se, Zn).

Вітамін А та β-каротин (провітамін А ) забеcбечують нормальне функціонування органу зору. Регулюють обмінні процеси в шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечових шляхах; підвищують опірність організму до інфекцій. Впливають на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.

Вітамін С бере участь у різних видах обміну речовин, сприяє засвоєнню організмом низки вітамінів, регулює обмін холестерину. Забезпечує нормальне функціонування нервової системи, печінки, залоз внутрішньої секреції (гіпофіз, надниркові залози, щитоподібна залоза тощо). Підтримує міцність стінок кровоносних судин (через участь у синтезі колагену – проміжної сполучної тканини), підвищує стійкість організму до зовнішніх впливів та інфекцій.

Токофероли (вітамін Е) – активні антиоксиданти, які справляють антиокисну дію на внутрішньоклітинні ліпіди, охороняють їх від пероксидації. Впливають на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, сприяють засвоєнню жирів, вітамінів А і Д, беруть участь в обміні білків та вуглеводів.

Вітаміни групи В. Вітамін В1 регулює біологічний процес декарбоксилювання піровиноградної кислоти, процеси синтезу жирних кислот, дезамінування і переамінування амінокислот. Необхідний для утворення ацетилхоліну – передавача нервових імпульсів. Забезпечує нормальне функціонування нервової (центральної і переферійної), серцево-судинної, травної, ендокринної та інших систем організму.

Вітамін В2 – головне призначення регуляція обміну амінокислот, з яких утворюються білки клітин і тканин організму. Поліпшує світловий та колірний зір, функціональний стан нервової, серцево-судинної і травної систем. Стимулює кровотворення, бере участь у регуляції функції печінки, шкіри, слизових оболонок тощо.

Вітамін В3 (ніацин) бере участь в обміні вуглеводів, білків, холестерину та інших нутриєнтів, впливає на функціональну активність різних органів і систем (серцево-судинну, кровотворну, травну, нервову тощо). Входячи до складу ферментів кодегідраз, ніацин прискорює окисно-відновні реакції.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) одержала свою назву завдяки своїй різнобічній біологічній дії. Бере участь в обміні вуглеводів і жирів, у реакціях ацетилювання, каталізує синтез білків. Регулює функції нервової системи, щитоподібної залози, надниркових залоз. Впливає на нервово-трофічні процеси, розлад яких спричиняє дерматит та інші порушення.

Вітамін В6 регулює обмін білків, жирів і вуглеводів. Необхідний для засвоєння організмом триптофану, метіоніну, цистеїну та інших амінокислот. Бере участь в утворенні арахідонової кислоти з ліноленової і вітаміну РР із триптофану. Доведена ліпотропна дія, стимулює утворення гемоглобіну.

Вітамін В12 – біологічна дія тіcно пов’язана із гастромукопротеїдомм (внутрішнім чинником Касла), який відіграє важливу роль у механізмі всмоктування кобаламінівю Основна дія кобаламінів – антианемічнаю Вони беруть участь у синтезі амінокислот (метіоніну, тирозину, серину тощо), нкнуклеїнових кислот, пуринів і піримідинів, стимулюють ріст дітей, чинять ліпотропну дію. Біотин (вітамін Н) справляє регулівний вплив на нервову систему, у тому числі і на нервово-трофічну функцію. Є дані про участь біотину в жировому обміні. Фолієва кислота (фолат) – регулює обмін білків, нуклеїнових кислот, жирів у печінці. Дія на процеси кровотворення тісно пов’язана з кобаламінами (вітаміном В12) і холіном.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, їх усмоктування з кишок і відкладення в кістках.

Вітамін К впливає на біосинтез у печінці протромбіну та інших речовин, що беруть участь у згортанні крові. Чинить широку анаболічну дію шляхом участі в продукуванні АТФ, що має важливе значення в нормалізації енергетичної забезпеченності організму. Макро- та мікроелементи. Кальцій приймає участь у формуванні кісток та зубів, процесах збудливості нервової тканини, скороченні м’язів і згортанні крові. Доведено позитивний вплив кальцію на роботу серцево-судинної системи, сприяє зменшенню проникності судин.

Магній бере участь у кісткоутворенні, передачі нервового збудження і нормалізації збудливості нервової системи. Має антиспастичні і судиннорозширювальні властивості, стимулює перистальтику кишок і жовчовиділення, сприяє виведенню холестерину з кишок, активує ферменти вуглеводного обміну тощо.

Марганець – головна біологічна дія – зв’язок з процесами осифікації та станом кісткової тканини. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення в комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропнадія), вітамінів (В1, С); доведений його зв’язок з процесами статевого розвитку та розмноження.

Цинк необхідний для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової і статевих). Має ліпотропні і кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання. Дефіцит цинку в раціонах харчування веде до порушень статевого розвитку чоловіків, що отримало назву «хвороба Прасада».

Залізо входить до складу гемоглобіну еритроцитів, який доставляє кисень до органів і тканин. Бере активну участь в окисних процесах та входить до складу ферментів, що забезпечують процеси дихання клітин.

Мідь необхідна для синтезу гемоглобіну й утворення інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею в органічно зв’язану форму; активує еритропоез.

Хром приймає участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Селен – мікроелемент з антиоксидантними властивостями, головна функція якого, це участь в синтезі глутатіонпероксидази – ключового компонента ендогенної системи антиоксидантів, яка забезпечує захист організму від дії вільних радикалів. Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які приймають участь в регулюванні більшості процесів обміну в організмі, діяльності головного мозку, нервової та сердцево-судинної систем.

Рекомендації до застосування

Суперія Для підлітків рекомендована як додаткове джерело вітамінів, макро- та мікроелементів з метою нормалізації обміну речовин та створення оптимальних дієтологічних умов для
нормального функціонування організму підлітків у пубертатний період (статеве дозрівання): при підвищених фізичних, розумових та психоемоційних навантаженнях, неповноцінному за вмістом вітамінів та мінеральних речовин харчуванні, зниженній опірності організму під час інфекційних захворювань та у період одужання.

Спосіб застосування

Вживати підліткам (дітям віком від 11 років та старше) по 1 таблетці на добу після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 1 місяць. У разі необхідності курс можна повторити після перерви в 1 місяць. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Термін придатності

24 місяці з дати виробництва.

Форма випуску

Таблетки масою 1,649 г ± 7,5 %.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку