Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія

Органи чуття

Рекомендації фармацевта
Дізнатись рекомендації фармацевта для вибору необхідного препарату: (044) 321 04 98

Органи чуття в Україні: ціна в інтернет аптеці

Органи чуття в УкраїніЦіна
Мометазон-Здоров'я спрей назальний 50 мкг/140 доз190,90 ₴
Цитомоксан 0,5% краплі очні 5 мл233,60 ₴
Оновлено: 19.11.2024
Перевірено

Органи чуття є містками до навколишнього світу. На жаль, разом із інформаційним потоком вони сприйнятливі і до дратівливих факторів середовища. Сухе повітря та тривале навантаження на зір, вимагає використовувати препарати для очей, що зволожують рогівку. У зоні підвищеного шуму слід користуватися берушами або спеціальними навушниками. Наведені рекомендації запобігають розвитку хвороб, і нехтування ними не відразу може позначитися на здоров'ї. Набагато серйозніше слід віднестися до вибору тактики при виявленні недуги. У разі очевидного діагнозу, що часто буває при офтальмологічній патології, можна використовувати народні засоби лікування очей. Попередньо ознайомившись із суттю методики, оскільки вони теж мають низку протипоказань. Наприклад, не варто лікувати очі медом, людям схильним до алергічних реакцій. А ось діагностику захворювань органу слуху слід довіряти виключно лікарям.

До кого звертатись за допомогою?

            З органом зору все гранично зрозуміло – правильно підібрати засіб лікування очей допоможе окуліст. Навіть у відносно невеликих містах допомога лікаря-офтальмолога є доступною, включаючи нічний час. Трохи складнішою може бути ситуація при виявленні скарг на вуха. Під болем у вусі або приглухуватістю можуть ховатися проблеми із зубами або навіть серйозні неврологічні захворювання. Саме тому підбирати засіб для вух повинен отоларинголог. Що ж є у арсеналі названих спеціалістів. Розглянемо найвідоміші препарати, що використовуються у цих областях.

Для очей:

- краплі: Альбуцид – протимікробна рідина, яку можна використовувати з раннього віку;

Офтальмодек допомагає від гострого та хронічного кон'юнктивіту та блефариту.

Тауфон – використовують при травмах рогівки та захворюваннях пов'язаних із харчуванням ока. Поліпшення зору відбувається завдяки амінокислотному складу препарату.

Візин – використовується від почервоніння та втоми очей;

Калію йодид – призначається з метою активації природного видалення ексудату при крововиливах та катаракті.

- мазі та гелі:

Офтагель – зволожує рогівку, усуваючи симптоми сухості ока;

Гідрокортизонова мазь допомагає від запалення, пов'язаного з алергічними реакціями;

Для вух:

- краплі: Отіпакс – відрізняє помірна ціна та висока ефективність. Часто призначається при отіті для дітей;

Отинум - знімає запалення і біль, а гліцерин, що входить до складу, допомагає позбутися сірки;

Отофа - один з антибіотиків, що використовуються в отоларингології для боротьби з різноманітними бактеріями;

Декілька слів про народні засоби.

            Для поліпшення зору раціон повинен містити моркву, капусту, чорницю та журавлину. У перерахованих овочах та фруктах містяться вітаміни та мікроелементи, необхідні для нормального функціонування органу зору. Замінити краплі для очей від запалення можна міцним настоєм чаю. У домашніх умовах це найдоступніший засіб для очей. Після остигання, отриманим розчином промивають очі, використовуючи ватяні тампони. Біль в очах рекомендують усувати, прикладаючи терту картоплю та яблуко, поміщене в марлю.Якщо причини болю невідомі, потрібно проконсультуватися з лікарем! Від кон'юнктивіту народний досвід радить позбавлятися, використовуючи настій волошки синього або ромашки. Знезаражальний ефект має сік старого листа алое. Такий сік самостійно або з додаванням меду закопують у вічі при ячмені та інших гнійних ураженнях.

            Поширеним засобом при отіті, у народній медицині, є підігрітий спирт або горілка. Доповнити такий засіб можна натуральним медом. Для закапування підходять і спиртові настойки календули чи прополісу. Краплі у вуха можна приготувати з печеної в шкірці цибулі. Цибулевий сік знімає запалення, знеболює та дезінфікує. З цією ж метою використовують подрібнену свіжу цибулю. Цибулеву кашку надійно замотують марлею та розміщують у слуховому проході. Болезаспокійливим засобом також є мигдальне масло. Олійні компоненти здатні впливати на сірку, полегшуючи її видалення.

            Народні засоби повинні використовуватись під адекватним контролем перебігу захворювання. Близькість органу слуху до головного мозку, при неефективному лікуванні, загрожує поширенням на нього запалення та інфекції, що виявляються у вигляді менінгіту та енцефаліту. 

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.
Поширені запитання

⚕️ Де купити Органи чуття

☝ Органи чуття можна купити в наших аптеках або замовити онлайн з доставкою. Весь список аптек є на сторінці www.add.ua/ua/internet-apteki-ukraina/

⚕️ Дешеві Органи чуття?

☝ Не завжди низька ціна означає погану якість. Є багато засобів, які коштують мало, але по ефективності не програють дорогим. Ось список найдешевших товарів в категорії Органи чуття:

⚕️ Найефективніші та найпопулярніші Органи чуття?

☝ Для кожної людини все індивідуально, але виходячи з популярності деяких препаратів, ми склали невеликий список:

⚕️ Скільки коштують Органи чуття?

 ☝ Органи чуття коштують від 190,00 ₴ до 234,00 ₴.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку