Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Новофертил капсули №60
2 398,10 ₴
Noveco Invest and Trade Corp (США)
Арт.
257373
У список
Новофертил капсули №60
Noveco Invest and Trade Corp (США)
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Ваше місто - Київ?
Ваше місто
Обрати
Товар відсутній в аптеках обраного міста
Самовивіз
Безкоштовно
Кур'єром
Доставка до 48 годин
Від 2000 грн безкоштовно
Рецептурний препарат. Можливий тільки самовивіз з аптеки
Товар недоступний для відправлення
Нова Пошта
Доставка 2-3 дні
Від 80 грн
Товар недоступний для відправлення
Укрпошта відділення
Доставка 2-3 дні
Від 44 грн
На сайті
При отриманні
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Виробник | Noveco Invest and Trade Corp (США) |
---|---|
Форма товару | Капсули |
Штрих-код | 600686999805 |
Бренд | Новофертил |
Призначення | Для чоловічого здоров'я, Для чоловіків |
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Автор: Громадська Яна
Автор: Кортунова Юлія
Оновлено: 26.05.2024
Перевірено
Опис Новофертил (Novofertil) інструкція по застосуванню
Спосіб застосування
Склад
Область застосування
Показання
Рекомендації щодо застосування
Попередження
Побічні ефекти
Особливі вказівки
Форма випуску
Термін придатності
Умови зберігання
Новофертил (Novofertil) інструкція по застосуванню
Новофертил – функціональний харчовий продукт, який містить як компонент лікарські засоби.
Формула Новофертила включає комплекс біологічно активних речовин, вітамінів, амінокислот і мікроелементів для чоловіків, необхідних для нормального перебігу сперматогенезу.
Завдяки унікальному складу підвищує концентрацію сперми, обсяг еякуляту, загальну рухливість сперматозоїдів, кількість сперматозоїдів морфологічно нормальної будови. Процес сперматогенезу складний і багатокомпонентний, триває більше 2-х місяців і легко зазнає негативного впливу. Нестача амінокислот, мікронутрієнтів, коензимів та низки необхідних біологічно активних компонентів поряд з оксидативним стресом призводять до поломки цього складного процесу. При цьому спільна комбінація 13-ти діючих речовин, які відомі своїми окремими властивостями підвищувати якості сперми, дає зрештою синергічний ефект і діє набагато сильніше, ніж при використанні цих діючих речовин окремо. Ці положення є основою для спрямованого прийому та підтримки у здоровому стані репродуктивної та сексуальної систем чоловіка.
Основними показаннями для прийому Новофертилу є:
- Чоловіча екскреторно-токсична, секреторна та ідіопатична безплідність, варикоцеле.
- Зниження тестостерону у чоловіків, зниження лібідо, зниження потенції, еректильна дисфункція.
- Препарат ідеально підходить під час підготовки до допоміжних репродуктивних технологій.
Рекомендується застосовувати Новофертил при фізичній астенії, зниженні енергії та витривалості, надмірній вазі та для профілактики атеросклерозу.
Унікальна суміш природних (природних) компонентів: амінокислот, вітамінів та мікроелементів у спеціально підібраних дозуваннях протягом багатьох років успішно застосовується у комплексному лікуванні чоловічої безплідності та імпотенції.
Функціональний харчовий продукт Новофертіл складається з 13 біологічних активних речовин, вітамінів, мінералів та амінокислот.
До його складу входять L-карнітин, L-аргінін, L-глутатіон, коензим Q10, цинк, мідь, вітамін В6, вітамін В12, вітамін С, вітамін D, вітамін Е, фолієва кислота, селен, які дають синергічний ефект і в результаті діють набагато сильніше, ніж під час використання цих речовин окремо.
Що є діючими речовинами, що входять до складу Новофертилу.
L-карнітин
L-карнітин та L-ацетил-карнітин виявляються у високих концентраціях у придатку яєчка та відіграють важливу роль у метаболізмі та дозріванні сперматозоїдів. Вони також впливають і на рухливість сперматозоїдів.
L-карнітин захищає клітини від активних форм кисню завдяки своїм антиоксидантним властивостям. Ці властивості забезпечуються його участю у видаленні токсичного внутрішньоклітинного ацетил-коферменту А та/або заміні жирних кислот у мембранах. Ґрунтуючись на знаннях про ці фундаментальні механізми, проводилися численні клінічні дослідження, в яких були продемонстровані терапевтичні ефекти L-карнітину для лікування чоловіків з різними формами чоловічої безплідності. Більше того, у ряді досліджень in vitro було відзначено збільшення рухливості сперматозоїдів під дією карнітину, а також його кріопротекторні властивості.
Була встановлена зв'язок між вмістом L-карнітину в спермі та рухливістю сперматозоїдів. Клінічні випробування продемонстрували, що L-карнітин покращує параметри насіння у чоловіків з астено- та олігозооспермією.
L-аргінін - умовно незамінна амінокислота, що володіє широким спектром біорегуляторної дії в організмі. L-аргінін може покращити фертильність у чоловіків, які мають низьку кількість або малу рухливість сперматозоїдів. Накопичено багато даних про те, що прийом L-аргініну був показаний для покращення припливу крові до статевих органів. Недостатність кровообігу є однією з основних причин еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Було встановлено, що основною речовиною, що впливає на кровотік у статевому члені, є оксид азоту. Зниження здатності ендотеліальних клітин до вироблення азоту найчастіше є основною причиною розвитку ЕД як функціонального, і органічного характеру.
Одним із можливих шляхів усунення ендотеліальної дисфункції є посилення синтезу азоту з L-аргініну. Були проведені дослідження ефективності застосування L-аргініну при ЕД, зумовленої ендотеліальною дисфункцією та встановлено, що прийом L-аргініну позитивно впливає на вираженість ерекцій у хворих на ЕД, що підтверджується суб'єктивною оцінкою пацієнтів.
L-глутатіон - це найголовніший антиоксидант нашого організму, що грає важливу роль в обороні проти хвороб, токсинів, вірусів, несприятливого впливу навколишнього середовища, випромінювань та окислювального стресу (вільні радикали).
L-глутатіон, поряд з участю у найрізноманітніших катаболічних та анаболічних, транспортних та детоксикаційних процесах, виділяється серед інших сполук як антиоксидантний буфер надзвичайно високої ємності, що виконує цю функцію при численних захворюваннях людини.
Надмірна вага та ожиріння, що є фактором ризику розвитку чоловічої фертильності, асоціюються з дисбалансом редокс-статусу організму, одним із центральних компонентів яких, а також їх своєрідним маркером є стан глутатіонової системи. Серед численних компонентів тіолдісульфідної системи найбільший інтерес представляє редокс-пара «відновлений – окислений глутатіон» (GSH – GSSG), що міститься у всіх компартментах клітини у дуже значних (мілімолярних) концентраціях.
Вітамін Е (α-токоферол) є важливим компонентом секрету передміхурової залози. При його дефіциті ушкоджується епітелій насінних канальців яєчок. Нині у структурі чоловічої інфертильності однією з поширених захворювань є варикоцеле. У патогенезі безпліддя при варикоцелі (розширення вен насіннєвого канатика) важливу роль відіграє циркуляторна гіпоксія тканин. Остання, викликаючи активацію перекисного окиснення ліпідів та гліколізу та зниження активності антиоксидантної системи, веде до пошкодження сперматогенного епітелію, перебудови стероїдогенезу, оборотного зниження рухливості гамет, структурних їх змін та акросомальної реакції. Це диктує необхідність призначення пацієнтам поряд з іншими антиоксидантами – традиційних вітамінів Е та С.
Вітамін Е є універсальним протектором клітинних мембран від окисного ушкодження. Він займає таке положення у мембрані, яке перешкоджає контакту кисню з ненасиченими ліпідами мембран (утворення гідрофобних комплексів). Це захищає біомембрани від їхньої перекисної деструкції. Антиоксидантні властивості токоферолу обумовлені також здатністю рухомого гідроксилу хроманового ядра його молекули безпосередньо взаємодіяти з вільними радикалами кисню (О2, НО, НО2), вільними радикалами ненасичених жирних кислот (RO, RO2) і перекисами жирних кислот.
Токоферол є не тільки антиоксидантом, а й актігіпоксантом, що пояснюється його здатністю стабілізувати мітохондріальну мембрану та економити споживання кисню клітинами. Під його впливом відбувається синтез наступних білків: колагену в підшкірній клітковині та кістках, скорочувальних білків у скелетних, гладких м'язах та міокарді, білків слизових оболонок та плаценти, ферментів печінки, креатинфосфокінази, вазопресинази та гонадотропних гормонів.
Спільно з вітаміном Е в організмі діє і аскорбінова кислота (вітамін С), здатна утворювати окисно-відновну пару аскорбінова кислота/дегідроаскорбінова кислота. Ймовірно, на межі розділу ліпіди/водна фаза аскорбінова кислота забезпечує захист токоферолу або відновлює його окислену форму після атаки вільних радикалів. Крім того, вітамін С може запобігати чи робити оборотним процес окислення відновленого глутатіону до його функціонально неактивної форми.
Вітамін C - поживний елемент з антиоксидантними властивостями, покращує показники еякуляту та збільшує рухливість сперматозоїдів. Клінічними дослідженнями підтверджено можливість коригування деяких показників спермограми при ідіопатичному безплідді у чоловіків за допомогою високих доз вітаміну С.
Коензим Q10 знайшов широке застосування при патологічних станах, зокрема і порушення репродукції. Коензим Q10 визначається у добре вимірних концентраціях у спермоплазмі, де він виконує важливі метаболічні та антиокислювальні функції. Показано, що рівень коензиму Q10 корелює з маркерами окислювального стресу сперматозоїдів.
При ідіопатичній безплідності у чоловіків відбувається прискорення процесів вільнорадикального окислення та пригнічення активності ферментативної та неферментативної ланки антиоксидантного захисту в еякуляті. Прийом коензиму Q10 у добовій дозі 60 мг протягом 3 місяців супроводжується покращенням показників спермограми, збільшенням антиоксидантної ємності спермоплазми інормалізацією про- та антиоксидантних процесів.
Численні результати клінічних досліджень є основою використання коензиму Q10 в комплексної терапії ідіопатичного безпліддя, включаючи використання допоміжних репродуктивних технологій.
Цинк. З літератури відомо, що рівні цинку в зрілих насіннєвих залозах та передміхуровій залозі значно вищі, ніж у будь-якому іншому органі тіла. Було показано також більш високий вміст цинку в насінній рідині, порівняно з сироваткою крові.
Цинк необхідний зростання, статевого дозрівання і розмноження, і навіть обміну нуклеїнових кислот. Результати дослідження підтверджують важливу роль цинку як фактора сперматогенезу та регулятора рівня тестостерону у безплідних чоловіків.
Додавання цинку до еякуляту безплідних чоловіків пригнічує синтез супероксидного аніону. За даними літератури, тримісячний курс прийому антиоксидантних препаратів (токоферол, аскорбінова та фолієва кислоти), а також цинку сульфату, які модулюють активність ферментів глутатіонової антиоксидантної системи та транспортувальних АТФаз, призводить до зниження кількості пероксидних сполук (в 1,2 рази) та зростання активності глутатіонової антиоксидантної системи сперматозоїдів (в 1,4-1,9 раза) при екскреторно-токсичній формі безпліддя. Це проявляється достовірним покращенням морфофункціональних характеристик сперматозоїдів – збільшенням рухливості та зменшенням кількості патологічних форм.
Крім того, цинк є важливим фактором нормального функціонування передміхурової залози та статевої системи в цілому. Фізіологічна роль цинку, що міститься в секреті передміхурової залози, полягає у реалізації механізмів роз'єднання головки та хвоста сперматозоїдів, а також здатності хроматину до деконденсації. Також цинк необхідний для дозрівання специфічних імунних клітин та вироблення протизапальних цитокінів.
Мідь є нормальною складовою сперми та структурним компонентом середньої частини хвостиків сперматозоїдів, присутній у насінній рідині. Вимірюючи рівень міді в різних порціях еякуляту, дослідники встановили, що рівень міді був значно вищим у перших порціях і нижчим у другій половині. Це означає, що мідь виділяється із усіх частин статевих органів, хоча основним її джерелом є насіннєві залози. Дослідження показали, що в нормозооспермії та азооспермії вміст мікроелементів у сироватці крові вибудовувалося в наступний ряд: Zn> Cu> Cd>Se). Це співвідношення змінювалося в олігозооспермії так: Zn>Cu>Se>Cd), що підтверджує думку про важливість ме-спектру у формуванні якості сперми.
Відзначено значну пряму кореляцію між концентрацією міді в насінній рідині та об'ємом сперми. Мідь, мабуть, відіграє непряму роль чоловічому безплідності, з допомогою збільшення чи зменшення біодоступності інших елементів, які, отже, можуть мати позитивний чи негативний впливом геть чоловічу фертильність.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) бере участь в обміні амінокислот (будівельний матеріал білків), а також у функціонуванні практично всіх життєво важливих для організму ферментів (які є білками).
Вважається, що вітамін В6 також важливий як для чоловіків, так і для жінок, оскільки бере участь у регуляції рівня чоловічих та жіночих статевих гормонів, позитивно впливає на дозрівання сперматозоїдів.
Але вже зараз зрозуміло, що цей вітамін, що бере участь у різних процесах, незамінний для нормального функціонування репродуктивної системи людини.
Вітамін В6 збільшує рухливість сперматозоїдів та їх здатність проникати у яйцеклітину.
Піридоксину гідрохлорид як кофермент бере участь в обміні білків, вуглеводів та жирних кислот. Вітамін В6 відноситься до найважливіших водорозчинних вітамінів, оскільки також бере участь у синтезі нейромедіаторів і багатьох ферментів, виявляє нейро-, кардіо- та гепатотропну, а також гемопоетичну дію. Крім того, піридоксин, забезпечуючи перетворення триптофану на ніацин (син. – нікотинова кислота, нікотинамід, вітамін В3), сприяє поповненню енергетичних запасів, підтримці здоров'я шкіри, травного тракту, імунної системи.
Фолієва кислота (вітаміну В9) не синтезується в організмі і потребує постійного поповнення. Фолієва кислота може здійснювати функції допоміжного ферменту, виконуючи роль каталізатора обмінних процесів в організмі. Про те, що фолієва кислота є життєво важливою для організму, свідчить той факт, що при її дефіциті у людини може розвинутись важка форма недокрів'я.
Фолієва кислота бере участь у виробництві ДНК та РНК, формуванні генетичного матеріалу організму. Більшість досліджень свідчать про те, що фолієва кислота при плануванні вагітності сприяє правильному зародженню та подальшому розвитку плода.
Найчастіше фолієва кислота для чоловіків використовується внаслідок виникнення проблем із зачаттям. За деяких патологій чоловічі сперматозоїди містять неправильний набір хромосом. Однак, як показали дослідження, навіть у здорових чоловіків існує певний відсоток дефектних сперматозоїдів, здатний викликати безпліддя. Прийом фолієвої кислоти (вітаміну В9) сприяє зниженню кількості сперматозоїдів із неправильним числом хромосом. А фолієва кислота у поєднанні з вітамінами В6 та В12 при лікуванні безпліддя є одним із головних помічників.
Фолієва кислота для чоловіків може бути доповнена прийомом вітаміну Е, який стимулює вироблення сперми, збільшуючи її кількість. Таким чином фолієва кислота та вітамін Е багаторазово підвищують можливість зачаття.
Селен. Недостатність селену є однією з причин чоловічої безплідності. Вчені встановили, що селен входить до складу білків, які запобігають швидкому руйнуванню сперми.
Селен має і протизапальну дію на організм, у тому числі і на органи та тканини статевої сфери. Цей мікроелемент відіграє непогану роль у підтримці функції передміхурової залози, яка є органом (друге серце чоловіків), що сприяє нормальному перебігу статевої функції. Селен також підвищує імунітет, що важливо для фертильності.
Вітамін D (кальциферол). Досі дефіцит вітаміну D не розглядався як стан, що підвищує ймовірність розвитку безпліддя. Сьогодні виявлено взаємозв'язок між низьким рівнем вітаміну D та зниженням рухливості та кількості морфологічно нормальних форм сперматозоїдів. Дефіцит вітаміну D є однією з причин гіпогонадизму у чоловіків. Крім того, низький рівень вітаміну D викликає пригнічення сперматогенезу та підвищує співвідношення фрагментованих ДНК сперматозоїдів до 75% (сперматозоїд із фрагментацією ДНК не здатний до запліднення). Тому дефіцит вітаміну D необхідно враховувати під час лікування безпліддя в чоловіків.
Вітамін D в організмі людини виробляється лише за певних умов, коли ультрафіолетові промені сонячного світла потрапляють на шкіру. Певні умови це: висота сонцестояння над горизонтом 450, чисте небо або напівпрозорі хмари, достатній за сукупністю об'єм відкритої поверхні шкіри, інсоляції, що піддається, мінімум 2-3 рази на тиждень не менше 15 хвилин.
Вітамін D потенційно впливає на сперматогенез безпосередньо, так і опосередковано, впливаючи на рівень тестостерону.
Дослідження, метою яких було вивчення взаємозв'язку між якістю сперми, гормональними параметрами та сироватковою концентрацією вітаміну D переконливо продемонстрували наявність такого зв'язку, виявили оптимальні концентрації вітаміну D, що позитивно впливають на репродуктивні можливості чоловіків та наявність негативного зв'язку між надмірною масою тіла та сироватковою концентрацією вітаміну D.
Вітамін В12 (ціанокобаламін) - цей вітамін корисний для відновлення функції дітонародження. У природі вітамін В12 синтезується лише мікроорганізмами. Утворення вітаміну В12 мікрофлорою в товстому кишечнику значення немає, оскільки у ній немає його всмоктування.
Вітамін B12 вже давно застосовується для лікування безпліддя у чоловіків, тому його ще називають вітаміном для вироблення сперматозоїдів. Дослідження, проведені вченими Гарвардського університету, доводять, що під час клінічного лікування безплідності у чоловіків при внутрішньом'язовому введенні великих кількостей вітаміну B12 у хворих переважно нормалізується концентрація та рухливість сперматозоїдів, на відміну від тих, кому вітамін B12 не вводився.
Таким чином, вітамін В12 необхідний для реплікації клітин, синтезу РНК та ДНК, його дефіцит асоційований зі зниженням концентрації сперматозоїдів та їхньої рухливості.
Таким чином, збалансований склад Новофертилу насичує організм чоловіка біологічно активними речовинами, які позитивно впливають на репродуктивну та сексуальну функції та, при комплексному лікуванні, призводять до повного одужання.
Спосіб застосування
У зв'язку з тим, що процес сперматогенезу складний і багатокомпонентний і триває більше 2 місяців, препарат слід приймати протягом 3 - 6 місяців для досягнення поставленої мети, а саме настання вагітності у жінки.
Препарат рекомендовано приймати по дві капсули на день під час або після їди з невеликою кількістю води.
Дозу препарату можна зменшити або збільшити за погодженням з вашим лікарем.
Для підтримки сексуального здоров'я рекомендується приймати по одній капсулі на день після сніданку протягом тривалого часу. Дозу можна збільшити при необхідності, порадившись із лікарем.
При зниженій потенції, а також при надмірній вазі рекомендується приймати по дві капсули на добу протягом трьох місяців, поєднуючи це з іншими видами лікування та фізпроцедурами.
Рекомендовано для покращення репродуктивної та сексуальної функції у чоловіків.
Склад
в 1 капсулі масою 875 мг
- L-карнітин -250 мг
- L-аргініну гідрохлорид - 100 мг
- L-глутатіон - 50 мг
- Вітамін С (L-аскорбінова кислота) - 60 мг
- Вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) - 60 мг
- Коензим Q10 - 30 мг
- Цинку глюконат - 135 мг
- Міді сульфат - 2 мг
- Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) - 2 мг
- Фолієва кислота - 400 мкг
- Селен - 20 мкг
- Вітамін D3 (колекальциферол) - 5 мкг
- Вітамін В12 (ціанокобаламін) - 1,5 мкг
Допоміжні речовини: модифікований крохмаль, мікрокристалічна целюлоза, кальцію фосфат, магнію стеарат, титану діоксид.
*Функціональний харчовий продукт - продукт, який містить, як компонент, лікарські засоби.
Харчова (поживна) цінність, г/100 г продукту: білки – 16; жири – 65; вуглеводи – 6;
Енергетична цінність (калорійність) ккал/100г продукту: 670 (2765 кДж).
Продукт не містить ГМО.
Область застосування
для покращення репродуктивної та сексуальної функцій у чоловіків.
Містить комплекс біологічно активних речовин, вітамінів, мікроелементів та амінокислот для чоловіків, необхідних для нормального перебігу сперматогенезу. Завдяки унікальному складу підвищує концентрацію сперми, обсяг еякуляту, загальну рухливість сперматозоїдів, кількість сперматозоїдів морфологічно нормальної будови. Процес сперматоз нескладний і багатокомпонентний, триває більше 2-х місяців і легко зазнає негативного впливу. Нестача амінокислот, мікронутрієнтів, коензимів та низки необхідних біологічно активних компонентів поряд з оксидативним стресом призводять до поломки цього складного процесу. При цьому спільна комбінація 13 діючих речовин, які відомі своїми окремими властивостями підвищувати якості сперми, дає зрештою синергічний ефект і в результаті діє набагато сильніше, ніж при використанні цих діючих речовин окремо. Ці положення є основою для спрямованого прийому та підтримки у здоровому стані репродуктивної системи чоловіка.
Ефективність кожної речовини, що входить до складу препарату, докладно вивчена та їх позитивний ефект був неодноразово доведений за допомогою клінічних випробувань та експериментальних досліджень. Даний препарат є простим, безпечним та ефективним способом підтримки репродуктивного здоров'я та якості сперми чоловіків шляхом надходження в організм поживних речовин, необхідних для розвитку сперматозоїдів.
Ідеально підходить для чоловіків, які хочуть мати дітей, але не в змозі зробити це через низьку кількість або погану рухливість сперматозоїдів.
Показання
- Чоловіча екскреторно-токсична, секреторна та ідіопатична безплідність, оліго-, астено-, терато-, некро- зооспермія. Варікоцеле.
- Зниження тестостерону у чоловіків, зниження лібідо, зниження потенції, еректильна дисфункція.
- Ожиріння, надмірна вага, профілактика атеросклерозу.
- Фізична астенія, занепад сил, зниження енергії та витривалості.
- Підготовка до допоміжних репродуктивних технологій.
Рекомендації щодо застосування
- По одній капсулі двічі на день під час їжі з невеликою кількістю води.
- Приймати препарат рекомендовано протягом 3-6 місяців для оптимізації фази сперматогенезу. Препарат рекомендовано приймати до настання вагітності, попередньо проконсультувавшись з лікарем.
Попередження
Не рекомендується при індивідуальній підвищеній чутливості до компонентів препарату, вагітності, лактації, дітям віком до 12 років.
Взаємодії: Невідомі
Побічні ефекти
Немає.
Особливі вказівки
- Перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем.
- Не є лікарським засобом.
- Новофертил є функціональним харчовим продуктом, який містить як компонент лікарські засоби.
Форма випуску
тверді желатинові капсули по 875 мг
Тип та вміст упаковки: 60 капсул у флаконі. Флакон поміщають у картонну коробку з поліграфією, усередині якої знаходиться листок-вкладиш.
Термін придатності
3 роки з дати виготовлення.
Умови зберігання
у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.