Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Неміал капсули №40
237,90 ₴
Неофарм ЛТД, Україна Одеса
Арт.
214780
У список

Неміал капсули №40

Неофарм ЛТД, Україна Одеса
Немає в наявності
237,90 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Неофарм ЛТД, Україна Одеса
Форма товару Капсули
Спосіб застосування Оральний
Ознака Вітчизняний
Штрих-код 4820157820063
Бренд Неміал
Температура зберiгання від 18°C до 25°C
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 27.08.2024
Перевірено
Опис

Неміал (NEMIAL) інструкція по застосуванню

Склад

екстракт смоли босвеллії - 200 мг
вітамін В1 - 10 мг
вітамін В3 - 10 мг
вітамін В5 - 10 мг
вітамін В6 - 10 мг
вітамін В2 - 5 мг
вітамін Н - 100 мкг
допоміжні речовини (лактоза, крохмаль) -154,9 мг

Перед застосуванням порадитися з лікарем

Фармакологічні властивості зумовлені властивостями вхідних в його склад екстракту смоли босвеллії і вітамінів групи В (тіаміну, рибофлавіну, нікотинаміду, пантотенової кислоти, піридоксину, біотину).

Дія всіх активних компонентів Неміала клінічно підтверджено.

Вітаміни групи В чинять прямий і опосередкований вплив на функціональний стан центральної і периферичної нервової системи.

Прийом вітамінів групи В заповнює їх дефіцит, що виникає через недостатнє надходження з їжею або збільшення потреби організму у вітамінах, пов'язаної з різними захворюваннями. Деякі вітаміни групи В (наприклад, біотин, тіамін і пантотенова кислота) є синергистами, тобто їх одночасне застосування підвищує ефективність кожного з них.

Вітамін В1 (тіамін) - позитивно впливає на проведення нервового імпульсу, грає важливу роль у вуглеводному, білковому і жировому обміні, захищає мембрани клітин від токсичного впливу продуктів перекисного окислення ліпідів (ПОЛ). Вітамін В1 застосовують для лікування невритів, атонії кишечника, захворювань печінки, дистрофії міокарда, дерматозів неврогенного походження, а також при свербінні шкіри, піодермії, екземі, псоріазі, вугрової хвороби.

Вітамін В2 (рибофлавін) - у вигляді свого похідного - коферменту флавінаденіндінуклеотіда - бере участь, разом з моноаміноксидазою (МАО), в реакціях окислення аміногруп біогенних моноамінів (серотоніну, триптаміну, норадреналіну, дофаміну), надаючи, таким чином, опосередкований вплив на функції центральної і периферичної нервової системи.

Вітамін В3 (нікотинамід) - має виражену судинорозширювальну дію на периферичні судини, покращуючи забезпечення киснем і живильними речовинами органів, тканин і нервових закінчень. Впливає на синтез статевих гормонів, кортизону, тироксину, інсуліну.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) - стимулює вироблення гормонів надниркових залоз (глюкокортикоїдів) і бере участь в синтезі нейромедіаторів, регулюючи, таким чином, діяльність центральної і периферичної нервової системи.

 Вітамін В6 (піридоксин) - потрапляючи в організм, перетворюється в піридоксаль-5-фосфат і входить до складу ферментів, що впливають на метаболізм амінокислот. Бере участь в процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози, необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової системи. Сприяє нормалізації ліпідного обміну. Необхідний при тривало протікаючих інфекціях (в тому числі шкірних), стресових станах. У складі комплексної терапії застосовується при неврозах, ураженнях печінки, дерматитах (в тому числі атопічному і себорейному), герпетичної інфекції, псоріазі, ексудативному діатезі, вугрової хвороби.

Вітамін Н (біотин) - бере участь як кофермент в синтезі вищих жирних кислот, впливаючи, таким чином, на ліпідний і вуглеводний обміни. Вітамін Н бере участь також в синтезі глюкокінази - ферменту, що регулює метаболізм глюкози, стабілізуючи вміст глюкози в крові, і сприяючи, таким чином, поліпшенню харчування головного мозку та функціонування нервової системи. Потреба у вітаміні Н зростає при зловживанні алкоголем, тривалому застосуванні протисудомних і сірковмісних препаратів, а також антибіотиків, що пригнічують кишкову мікрофлору, яка продукує ендогенний вітамін Н.

Екстракт смоли босвеллії видобувається з босвеллії пильчатої, званої також ладан деревом. Екстракти смоли босвеллії стандартизують за змістом пентаціклічних тритерпенових босвелліевих кислот (БК). БК інгібують фермент 5-ліпоксигеназу, пригнічуючи синтез лейкотрієнів і, відповідно, перешкоджають розвитку запального процесу. Останні дослідження довели здатність БК пригнічувати синтез простагландинів, інгібуючи мікросомальне E-простагландин-синтази-1, що також дозволяє застосовувати екстракт смоли босвеллії для профілактики запальних процесів.

Показання

Екстракт смоли босвеллії і вітаміни групи В, що входять до складу Неміала, застосовуються для активної профілактики і в комплексному лікуванні:

  • патологічних станів, викликаних дефіцитом вітамінів групи В;
  • запальних процесів, що порушують діяльність периферичної нервової системи (парестезії, неврити, невралгії, міалгії та ін.);
  • захворювань кишечника і дихальних шляхів, обумовлених хронічними неспецифічними запальними процесами (хвороба Крона, бронхіальна астма і т.д.).

Рекомендації щодо застосування

Дорослим і дітям старше 12 років по 2 капсули три рази на день під час їжі, запити стаканом води.

Вміст капсули краще засвоюється при одночасному прийомі з жирною їжею. Курс прийому - 1-2 місяці; повторний курс - не раніше, ніж через місяць, або відповідно до рекомендацій лікаря.

Перед застосуванням рекомендується порадитися з лікарем.

застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років, вагітність, жінки в період лактації.

Побічні ефекти

Алергічні реакції на окремі компоненти Неміала.

В окремих випадках, в перші дні застосування, можливі диспепсичні явища, коливання артеріального тиску, відчуття жару. При зниженні дози ці явища, як правило, швидко проходять.

особливі вказівки

Недостатньо інформації про вплив Неміалана здатність керувати автомобілем і механізмами. Не слід перевищувати рекомендовані дози.

Передозування

При застосуванні Неміала в невиправдано високих дозах можливі диспептичні явища (нудота, блювота, діарея). Показано симптоматичне лікування, промивання шлунка, прийом ентеросорбентів.

взаємодії

Відсутні дослідження, що підтверджують взаємодію Неміал і компонентів, що входять до його складу, з лікарськими препаратами.

Умови та термін зберігання

Зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 18 ° С до 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%, 24 місяці з дати виготовлення.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Відгуки користувачів

5.0
2 відгуки
5 зірок
100% (2)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
  1. Олег
    24.04.20
    Отлично помогает. Мне эндокринолог порекомендовал.Страдаю сахарным диабетом много лет. Стали донимать онемение и боли в ногах. После курса лечения в течении 2 месяцев по 1капсуле 3 раза в день.мне гораздо лучше. Боли почти не беспокоят да и сахар в крови не прыгает.
  2. Валерия
    12.04.20
    Ибупром и прочие препараты, содержащие ибупрофен, вызывали у меня привыкание на второй месяц применения. Поэтому из-за невыносимых болей при КД, которые ничем не утолялись, приходилось колоть Кетанов внутримышечно, ну или пить его в таблетках. Ну а это, сами понимаете, вообще крайности.
    Немиал мне порекомендовала гинеколог. Его надо правильно применять. Так как все болезненные ощущения у меня в первые 2 дня, я пью по две таблетки в день утром и вечером. И вообще не имею никаких ни тянущих, ни болевых ощущений.
    Плюс, выходит очень экономично: в пачке 40 капсул, в месяц я использую максимум 6! Цена/качество/расход - полностью оправдано. Я очень рада!
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку