Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Вітайф 270 мг капсули №30
405,70 ₴

Інструкція до препарату Вітайф 270 мг капсули №30

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 20.09.2024
Перевірено
Опис

Вітайф Інструкція для застосування

Склад: 1 капсула “Вітайф” містить; активні інгредієнти

Екстракт чорниці — 150 мг,
Вітамін Е — 50мг,
Лютеїн — 5мг,
Оксид цинку — 5мг,
Бета-каротин — 2,5мг,
Зеаксантин — 1,5 мг,
Пiколiнат хрому — 20 мкг;
Допоміжні речовини наповнювачi: дiоксид кремнiю аморфний (орiсiл), мiкрокристалiчна целюлоза, кальцiю стеарат, лактоза; оболонка капсулu- желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цiннiсть (калорiйнiсть) на 100 г добавки: бiлки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Рекомендації до споживання:

як джерело біологічно активних речовин.

“Вітайф” сприяє нормалізації функціонування органів зору, гальмуванню процесу втоми очей, внаслідок тривалого зорового навантаження. Має антиоксидантні властивості.

Фунціональні властивості

Екстракт плодів чорниці - (Vaccinium myrtillus L) містить протоантоціаніди, флавоноїди і таніни, які діють як антиоксиданти.
До складу чорниці входять незамінні органічні кислоти. Такі як, лимонна кислота, молочна кислота, хінна кислота, щавлева кислота, яблучна і янтарна кислоти. Саме такий унікальний кислотний склад, багато в чому, визначає її унікальні лікувальні властивості. Крім того, до складу чорниці входять багато вітамінів і мінералів які необхідні нам для нормальної життєдіяльності.
Діючі речовини чорниці зміцнюють стінки капілярів, покращують кровопостачання очей, захищають очі від ультрафіолетового випромінювання, прискорюють процес відновлення зору після тривалих навантажень, знижують ризик дистрофії сітківки, збільшують гостроту зору в сутінках.

Лютеїн є складником пігменту жовтої плями в сітківці, захищає її від ультрафіолетового випромінювання, запобігає помутнінню кришталика і руйнуванню сітківки, попереджує розвиток різних форм дистрофії сітківки.
Він сприяє збільшенню гостроти зору, фільтруючи частину сонячного спектру ще до її потрапляння на фоторецептори (рецептори, що перетворюють світлову енергію в нервові сигнали). Завдяки такому захисті ми бачимо чітко і розрізняємо навіть дрібні деталі. Крім цього лютеїн зменшує дію агресивної, синьо-фіолетової частини сонячного спектра на сітківку і захищає очі від вільних радикалів, які утворюються на світлі. Це оберігає сітківку від руйнування, як вікового, так і пов'язаного з впливом зовнішніх факторів. Ризик пошкодження сітківки знижується в міру збільшення щільності лютеїну в цьому органі.

Зеаксантин це органічна речовина, натуральний рослинний пігмент з групи каротиноїдів, який зустрічається в продуктах рослинного походження. У людському організмі зеаксантин накопичується в сироватці крові і в сітківці ока, в області, що іменується жовтою плямою, або макули, і має великий вплив на правильне функціонування органу зору. Макула складається з нервових клітин, відповідальних за формування зображення в оці, а отже, і за гостроту зору. Зеаксантин доброчинно впливає на зір, поглинаючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання і захищаючи очі від фотохімічного пошкодження.

Бета-каротин важливий компонент здорового зору, бета-каротин уповільнює розвиток катаракти, глаукоми та відповідає за здоровий стан сітківки, дозволяючи добре бачити і в літньому віці;
Бета-каротин — це один з трьох типів ізомерів (альфа-каротин, бета-каротин, гамма-каротин) — жовто — червоних пігментів, що належать до групи каротиноїдів. Бета-каротин виступає в харчових продуктах у вигляді провітаміну A, в результаті хімічних реакцій в організмі, бета-каротин перетворюється на вітамін А.

Вітамін Е — відноситься до групи антиоксидантів, що відповідають за уповільнення процесів старіння і виведенню шкідливих речовин з організму. Він уповільнює розвиток катаракти і глаукоми, знімає втому і підтримує зір.

Цинк покращує функціональний стан сітківки і кришталика ока, перешкоджає розвитку катаракти, гемералопії ( «курячої сліпоти»), макулодистофії (виродження жовтої плями сітківки) і діабетичної ретинопатії.
Цинк підтримує оптимальну концентрацію вітаміну А в тканинах і кровоносних судинах очей, покращує темнову адаптацію ока, сутінковий і нічний зір. Має антиоксидантну дію, перешкоджає передчасному старінню організму.
Цинк необхідний для синтезу гормонів статевих залоз, а також нормальної активності лімфоїдної тканини. Дефіцит цинку пов'язують з розвитком ретробульбарного невриту, блефарити, зниженням сприйняття кольору, освіченню катаракти.
Сприяє зниженню вмісту цукру в крові. Цинк бере участь у синтезі підшлунковою залозою гормону інсуліну, який надає гіпоглікемічну дію.

Піколінат хрому - сприяє нормалізації і збереженню стабільного рівня що міститься в крові цукру, знижує рівень холестерину і тригліцеридів, нормалізує вуглеводний, жировий і білковий обмін.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

вживати дорослим по 2 капсули на добу незалежно від прийому їжі.

Протипоказання

Індивідуальна несприйнятливість компонентів, діти, вагітність та період лактації.

Застереження при споживанні:

не перевищувати рекомендовану добову дозу, не слід використовувати як заміну повного раціону харчування.

Форма випуску:

1 капсула масою нетто 270 мг (±) 7%.

Умови та термін зберігання:

зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 0С до 25 0С в сухому, захищеному від світла і не доступному для дітей місці.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку