Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Тест струменевий Evitest Perfect для визначення вагітності, 1 шт.
183,60 ₴
Інструкція до препарату Тест струменевий Evitest Perfect для визначення вагітності, 1 шт.
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Автор: Громадська Яна
Автор: Кортунова Юлія
Оновлено: 11.11.2024
Перевірено
Опис Спосіб застосування
Тест струменевий Evitest Perfect для визначення вагітності, 1 шт.
Тест для імунохроматографічного визначення хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) у сечі для ранньої діагностики вагітності.
Чутливість: 20 mIU/ml (20 mMO/мл).
Точність тесту більше 99%.
Визначення вагітності з першого дня затримки менструації. Повторно використовувати заборонено.
Принцип дії тесту
Під час вагітності у жінки продукується гормон – хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ), який можна визначити в сечі. Тест для визначення вагітності має антитіла, що специфічно реагують з цим гормоном. Коли зразок сечі потрапляє на тест, цей зразок пересувається по мембрані за рахунок капілярної дії. Коли ХГЛ, що міститься в сечі, досягає тестової ділянки (Т), він утворює кольорову лінію. Відсутність кольорової лінії свідчить про негативний результат. З метою контролю при належному проведенні тесту на контрольній ділянці (С) утворюється кольорова лінія. Струминний тест можна підставляти безпосередньо під струмінь сечі.
Вміст тестового набору
- Індивідуальна упаковка містить 1 струминний тест та вологовбирач. Вологовбирач призначений лише для зберігання та не використовується для тестування.
- Інструкція із застосування.
Що ще необхідно для тестування?
- Якщо Ви не бажаєте підставляти тест безпосередньо під струмінь сечі, Ви можете використовувати сухий чистий пластиковий або скляний контейнер для збору сечі.
- Таймер або годинник.
Попередження та заходи безпеки:
- Тільки для зовнішнього застосування, не ковтати.
- Тест можна використовувати тільки один раз. Після використання викинути.
- Не використовувати після закінчення терміну придатності.
- Не використовувати при порушенні цілісності первинного пакування.
- Зберігати в недоступному для дітей місці.
Умови зберігання
- Зберігати при температурі від 4 °С до 30 °С та у запечатаній індивідуальній упаковці до закінчення терміну придатності.
- Відкривати первинне пакування тільки безпосередньо перед проведенням тесту.
- Не піддавати впливу прямих сонячних променів, вологи та тепла.
- Не заморожувати.
Коли проводити тестування? Тест можна проводити в будь-який час доби, проте найкраще проводити тест зранку, після сну, оскільки найбільша концентрація гормону ХГЛ при великому терміні вагітності міститься у ранковій порції сечі.
Спосіб застосування
- Виріб призначений для самоконтролю.
- Розкрийте пакет, дістаньте струминний тест та зніміть захисний ковпачок.
- Позначений стрілкою кінець струминного тесту підставте під струмінь сечі на 10 секунд.
- Також Ви можете зібрати зразок сечі в чистий контейнер для збору сечі і занурити позначений стрілкою кінець струминного тесту на 10 секунд.
- Закрийте захисним ковпачком. І дочекайтеся появи забарвлених ліній. Позитивний результат можна спостерігати за 1 хвилину. Проте щоб підтвердити негативний результат необхідно зачекати 3 хвилини.
- Не зчитувати результат через 5 хвилин після проведення тестування.
Як визначити результат
Позитивний (вагітність є): чіткі кольорові лінії проявляються на контрольній те тестовій ділянках. Це свідчить про Вашу вагітність. Інтенсивність тестових ліній може різнитися при проведенні різних тестів. Це пов'язано з різною концентрацією ХГЛ на різних термінах вагітності.
Негативний (вагітності немає): кольорова лінія проявляється лише на контрольній ділянці. На тестовій ділянці (Т) лінії немає. Це вказує на відсутність вагітності.
Тест недійсний: жодної видимої лінії або ж кольорова лінія є лише на тестовій ділянці та відсутня на контрольній ділянці. Рекомендується повторити тестування, використовуючи нову тест-смужку. Якщо ж тест знову недійсний, рекомендується звернутися до лікаря або в аптеку, де Ви придбали продукт, вказавши при цьому номер партії.
Що робити коли дізналися результат?
Якщо результат позитивний (2 лінії), необхідно звернутися до гінеколога. Лікар має підтвердити вагітність після оцінки всіх клінічних та лабораторних даних, оскільки за певних умов тест може показати хибно-позитивний результат. Також гінеколог надасть необхідну інформацію та поради щодо вагітності.
Якщо результат негативний (1 лінія). Якщо у Вас є причини вважати, що Ви вагітна (наприклад, відсутність менструації), Ви можете повторити тест через кілька днів. Якщо результати тесту знову будуть негативними, зверніться до лікаря.
Обмеження
Як і у випадку з усіма процедурами для самоконтролю, вагітність має бути підтверджена лікарем після оцінки всіх клінічних та лабораторних даних.
Якщо зразок сечі має низьку щільність (тобто низьку питому вагу), рівень ХГЛ може бути недостатнім для аналізу. Якщо підозри на вагітність зберігаються, через 48 годин слід зібрати наступний зразок сечі і провести тестування знову.
Низька концентрація ХГЛ на ранніх термінах вагітності може показати негативний результат. В такому випадку щонайменш через 48 годин слід зібрати наступний зразок сечі і провести повторне тестування.
Підвищений рівень ХГЛ може бути зумовлений деякими іншими станами, окрім вагітності. Тому, якщо ці стани не виключені, не слід спиратися на наявність ХГЛ у зразку сечі для визначення вагітності. Не можна визначити тільки за рівнем ХГЛ, чи є вагітність нормальною або позаматковою. Крім того, самовільний викидень може ускладнити інтерпретацію результатів тесту.
Лікування безпліддя із застосуванням препаратів ХГЛ може спричинити хибні результати. Проконсультуйтеся з лікарем.