Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Риб'ячий жир (з печінки тріски) 0.5 г капсули №60
93,30 ₴
Інструкція до препарату Риб'ячий жир (з печінки тріски) 0.5 г капсули №60
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 13.11.2024
Перевірено
Опис
Риб'ячий жир (з печінки тріски) інструкція по застосуванню
Риб’ячий жир з печінки тріски – найбагатший за складом із усіх видів риб’ячого жиру. Він природньо містить Омега-3 поліненасичені жирні кислоти у формі природних тригліцеридів, вітаміни А та D3.
ЕПК і ДГК є важливими речовинами для всіх тканин організму, які дозволяють регулювати безліч функцій. Вони допомагають контролювати запальні реакції и згортання крові, відіграють певну роль у тому, які гени «запускаються в роботу». ДГК більше присутня в клітинних мембранах, грає важливу структурну роль в ефективній роботі клітин по притоку и відтоку важливих компонентів. ДГК зустрічається практично у всіх клітинах, але найбільше вона сконцентрована в клітинах серця, головного мозку і сітківки ока. Із ЕПК в ендотелії синтезуються простацикліни PGI3 и інші, що володіють антиатерогенним ефектом (зменшення згортання крові, розширення судин); тому ЕПК корисна для профілактики атеросклерозу.
ЕПК і ДГК є незамінними жирними кислотами, оскільки організм не здатен виробляти їх самостійно. Дуже важливо вживати омега-3 в належній кількості з їжею. ЕПК і ДГК містяться в морепродуктах, особливо в жирах глибоководних риб.
Вітамин А відіграєт важливу роль в синтезі білків, ліпідів, регулює баланс мінералів, бере участь в сульфатному обміні в сполучній тканині, хрящах, костях. Важливою функцією вітаміну А є регулювання процесів зору. Ретинол забезпечує проведення і передачу нервових імпульсів. Він також впливає на ділення імунокомпетентних клітин, на синтез факторів специфічного (імуноглобулін) і неспецифічного (інтерферон, лізоцим) захисту організму від інфекційних і інших захворювань; при його нестачі виникає підвищена сприйнятливість до інфекцій. Вітамин А бере участь в діленні клітин епітелію, розвитку секреторних залоз, процесах кератинізації, регенерації слизових оболонок і шкіри. Цей вітамін необхідний для нормального функціонування ендокринних залоз. Дефіцит вітаміну А призводить до порушень трофіки шкіри (гіперкератоз), погіршенню росту і якості волося та нігтів, а також функції сальних и потових залоз.
Вітамін D утворюється у людини під дією сонячних променів. Він регулює обмін кальцію і фосфору, сприяє мінералізації і росту скелета, а також є активним антирахітичним фактором. Вітамін D підтримує стабильність тонусу м’язів скелетної мускулатури, функцію миокарда, стабілізує процес згортання крові. Важливий з метою стандартного функціонування паращитовидних залоз, а також для нормальної роботи імуної системи.
В період менопаузи, у зв’язку з гормональними змінами, у жінок виникає підвищена потреба у вітаміні Д, недостатність якого може призводити до розвитку остеопорозу.
Коли вам буде корисний «риб’ячий жир з печінки тріски»:
- для запобігання розвитку серцево-судинних захворювань та гіпертонічної хвороби;
- для запобігання підвищення рівня ліпідів і «поганого» холестерину в крові, профілактики атеросклерозу;
- для профілактики або полегшення симптомів у людей з патологіями суглобів;
- для попередження виснаження кісток та зубів, зменшення ризику розвитку остеопорозу та виникнення переломів кісток у осіб похилого віку;
- для підтримки тонусу м‘язів скелетної мускулатури;
- для забезпечення оптимального функціонування органів зору (особливо сітківки ока), попередження надмірної втоми очей;
- для покращення роботи центральної нервової системи, зменшення проявів синдрому хронічної втоми;
- ви часто хворієте на простудні захворювання та ГРВІ, тривалий час відновлюєтесь після цього;
- незадовільний стан шкіри («втомлена», передчасні зморшки, сухість) або нігтів; тривале випадання волосся або погіршення їх вигляду;
- ви працюєте в закритому приміщенні (наприклад, в офісі) і мало буваєте на сонці навіть влітку і не можете отримати необхідну кількість вітаміну D природним шляхом;
- при активних заняттях спортом – у складі комплексного дієтичного харчування.
Вживати
Дорослим та дітям з 11-ти років по 4 капсули один раз на день, запиваючи невеликою кількістю води, під час їжі.
Середній курс вживання
2-6 місяців. Необхідність повторного курсу узгоджується з лікарем.
Не є лікарським засобом.