Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Набір для сауни З легким паром (ялиця, лимон, м'ята, евкаліпт)
207,20 ₴

Інструкція до препарату Набір для сауни З легким паром (ялиця, лимон, м'ята, евкаліпт)

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Громадська Яна
Перевірено: Громадська Яна
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 14.01.2025
Перевірено
Опис

Набір з оліями "З легким паром"

До складу набору входить 4 види натуральних ефірних олій по 10 мл: ялицева, евкаліптова, лимонна, м'яти перцевої. Коробки з оліями поміщені в непромокальну сумочку, дуже зручне для відвідування таких вологих приміщень, як лазня або сауна.

Натуральні ефірні олії посилять цілющу дію лазні і багаторазово підвищать ефективність теплової процедури.

Евкаліптова ефірна олія

Отримують з листя різних видів евкаліпта.

Аромат: сильний, проникаючий, світлий, свіжий, холодні, смолисто-терпкий, пряний, нагадує камфору.

Дія: антисептична, сильна бактерицидна, противірусна, протизапальна, імуномодулююча, болетамувальна, спазмолітична, діуретична, відхаркувальна, жарознижувальна, потогінна, ранозагоювальна; покращує розумову діяльність і настрій, усуває підвищену стомлюваність, сонливість і депресію; нормалізує роботу сальних залоз, відбілює і дезодорує шкіру, дезінфікує, знеболює і регенерує ушкоджені ділянки шкіри після відморожень і опіків.

Застосовується при застуді, грипі, ангіні, бронхіті, синуситі, кашлі, підвищеній стомлюваності, зниженні опірності організму, вторинних імунодефіцитах, артритах, міозитах, невралгії, ревматизмі, радикуліті, плекситі, проблемній шкірі, вугровій висипці, фурункульозі, герпесі, опіках, ерозивно-виразкових ураженнях слизових оболонок, для зміцнення волосся, відбілювання та дезодорування шкіри, гігієни порожнини рота, для профілактики зараження повітряно-крапельними інфекціями.

Знімає м'язову напругу після фізичних навантажень. Є хорошим протиревматичним засобом, що усуває набряклість і біль у суглобах при артритах.

Евкаліптова олія чинить сильний вплив на нервову систему і емоційний фон. Різкий камфорний запах евкаліпта будить резервні сили організму, усуває сонливість і підвищену стомлюваність, підсилює концентрацію уваги і покращує розумову діяльність. Вважається ароматом продуктивного мислення і логіки. Олія покращує настрій і усуває депресію. Її застосування показане при емоційних перевантаженнях, підвищеної стомлюваності, загальмованості, сонливості, «ранковій буркотливості» і частих перепадах настрою. У давнину цей аромат використовували як засоби «від повільності і меланхолії». Біоенергетики вважають, що евкаліпт звільняє від пелени ілюзій і допомагає осягнення реальності, нарощує енергію, відповідальну за позбавлення від хвороб і страждань, веде до довголіття і досягнення більш високого рівня буття.

Запобіжні заходи. Не використовувати олію при високому артеріальному тиску, епілепсії, а також дітям до 6 років. Хоча і вважається, що евкаліптова олія безпечна після чотиримісячного терміну вагітності, все ж під час вагітності краще утриматися від її застосування. Перед використанням олії необхідно перевіряти індивідуальну чутливість, так як можливі алергічні реакції. При зовнішньому застосуванні олія може викликати роздратування шкіри, тому її не слід наносити на гіперчутливу шкіру. Евкаліптову олію не можна застосовувати одночасно з хіміотерапевтичним лікуванням онкопатологій. Не слід поєднувати застосування евкаліптової олії з лікуванням гомеопатичними препаратами з-за втрати їх ефективності.

Ялицева ефірна олію

Отримують з хвої і молодих пагонів ялиці сибірської.

Аромат: свіжий, чистий, холодний, насичений, пряний, терпкий, бальзамічний, смолисто-хвойний, що нагадує запах свіжого хвойного лісу.

Дія: антисептична, болезаспокійлива, протизапальна, відхаркувальна, імуномодулююча, загальнозміцнююча, адаптогенна; тонізує шкіру, усуває неприємний запах ніг.

Застосовується для профілактики і лікування інфекційно-запальних захворювань дихальної системи та ЛОР-органів, обморожень і гіпергідрозу ніг.

Запобіжні заходи. Слід врахувати, що застосування ялицевої ефірної олії (і інших препаратів з ялиці, в тому числі камфори) протипоказане при схильності до судом, епілепсії, гострому запаленні нирок або індивідуальній непереносимості компонентів олії. Олія небезпечна у пожежному відношенні: температура спалаху 500 С.

Лимонна ефірна олію

Отримують з шкірки плодів лимона.

Аромат: неповторний фруктовий запах свіжих лимонів, свіжий, холодний, гіркуватий.

Дія: знижує артеріальний тиск, покращує кровообіг, зміцнює стінки судин, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, сприяє розчиненню каменів у жовчному міхурі та нирках, регулює жировий обмін, виводить шлаки з організму, підвищує імунітет, прискорює загоєння ран, відбілює, розгладжує та пом'якшує шкіру, видаляє бородавки, усуває лупу, зміцнює нігті.

Застосовується при вірусних захворюваннях (грип, герпес, вітрянка, вірусний гепатит та ін), інфекційних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, підвищеному артеріальному тиску, зниженні розумової працездатності, частих головних болях, атеросклерозі, целюліті і надлишковій вазі, для виведення бородавок і мозолів.

Запобіжні заходи. Олія підвищує фотосенсибілізацію шкіри і проявляє виразний фототоксичний ефект, у зв'язку з чим його не слід наносити на шкіру менше, ніж за 60 хвилин до прийому сонячних ванн. Можливо подразнення чутливої шкіри. Не застосовувати при гіпотонії.

Ефірна олія м'яти перцевої

Отримують з м'яти перцевої.

Аромат: дуже сильний, домінуючий, свіжий, дзвінкий, бадьорий, ментоловий, м'ятний з присмаком камфори.

Дія. Усуває нудоту, блювоту, запаморочення. Зменшує біль і запалення ясен, усуває неприємний запах з рота. Підвищує імунітет і нейтралізує токсини. Стимулює серцево-судинну систему. Активізує розумову і фізичну працездатність. Врівноважує емоції, знімає нервове напруження. Освіжає шкіру, покращує її колір. Сприяє усунення капілярного малюнка і куперозом.

Застосовується при захворюванні верхніх дихальних шляхів, втрати голосу, пародонтозі, неприємному запаху з рота, нудоті, головному та зубному болю, емоційному напруженні і нервовій перевтомі, вугровій висипці, укусах комах, сонячних опіках, вираженому судинному малюнку, а також для догляду за старіючою, зморшкуватою, подразненою і жирною шкірою.

Запобіжні заходи. Не застосовувати при підвищеній чутливості до компонентів олії, вагітності і годуванні груддю (може знизити лактацію). При використанні м'ятної олії необхідно дотримуватися обережності і не допускати передозування. Не слід використовувати олію при неспокійному сні, безсонні, алергічному нежиті, бронхоспазмах, одночасно з гомеопатичними засобами (так як м'ята домінує і «скасовує їх дію), а також дітям у віці до 6 років. Слід враховувати, що олія може подразнювати чутливу шкіру.

Застосування ефірних олій в лазні і сауні

Ідея застосування в лазні і сауні ефірних олій налічує не одне тисячоліття. Ще стародавні розслаблялися і знімали таким чином втому. У сучасному світі ароматичні суміші застосовуються скрізь: у домашньому побуті ними ароматизують повітря, в косметології їх додають до складу кремів та інших засобів, парфумерії на їх основі виготовляють духи, гідне місце займають ці речовини і СПА-процедури. Застосування ефірних олій в бані — досить популярний засіб для релаксації, відновлення рівноваги, стабілізації біоритмів, покращення саморегуляції організму. Застосування ароматичних олій у бані приносить величезну користь організму, значно підсилюючи ефект теплової процедури. Лазня і сауна розслабляє тіло, робить дихання глибоким і рівномірним. Ефірні олії очищають носоглотку, розширюють бронхи, сприяють поліпшенню дихання, надають гарний вплив на судини, серце, нервову систему.

Правила використання ефірних олій у бані

Застосовуючи ефірні олії в лазні, не варто наносити їх безпосередньо на нагрівальні елементи (наприклад, на розжарені камені). У цьому випадку ефірна олія просто підгорить, виділивши при цьому неприємні і шкідливі запахи. Олії зазвичай розводять у теплій воді. У фінській сауні термостійкі ємності з водою і олією ставлять недалеко від нагрівача або грубки. А в російській лазні ефірні олії, розбавлені водою, вихлюпують на дерев'яні стіни, лавки, підлогу. Також допустимо обробляти сумішшю банних олій і води полиці парної і замочувати у ній віники. В цьому випадку олію додають в налиту у 1-1,5-літрову ємність гарячу воду, додають потрібну кількість олій і ллють суміш невеликими порціями на розігріті стіни і полки. При цьому олія інтенсивно випаровується з гарячих поверхонь, але не пригорає.

Запобіжні заходи:

Не можна використовувати ті ефірні олії, на які у Вас є індивідуальна непереносимість. Ще до відвідування лазні необхідно перевірити, як Ви переносите ефірну олію, яку збираєтеся застосовувати в лазні. Перше використання нового виду ефірної олії слід розпочати з мінімальної дози - 1-3 краплі. Тільки якщо не було відмічено побічних ефектів, можна переходити до повноцінного концентрації: приблизно 5 -10 крапель на 15 кв. м парної. І все ж при першому застосуванні нової ефірної олії в парній не варто затримуватися довше 3-7 хвилин.

З особливою ретельністю слід підходити до вибору ефірних олій для походу в лазню людям що страждають гіпертонією, епілепсією, нирковою або серцевою недостатністю.

У лазні можна використовувати як окремі олії, так і робити суміші з різних олій. Проте не намагайтеся перепробувати за один раз всі олії. Це може зашкодити здоров'ю. У всьому повинна бути міра! Якщо ви змішуєте кілька різновидів олій, то сумарна кількість не повинна перевищувати 10 крапель на 15 м2 площі лазні. Час перебування в ароматній парній становить 15-20 хвилин.

При правильному використанні ефірні олії допоможуть у вирішенні проблем зі здоров'ям і піднімуть настрій. Легкої і ароматної пари!

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку