Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Мінеральна вода Куяльник сильногазована, 1,5 л
0,00 ₴
Інструкція до препарату Мінеральна вода Куяльник сильногазована, 1,5 л
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

Перевірено: Громадська Яна

Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 29.10.2024
Перевірено
Опис Мінеральна вода Куяльник
Рекомендації щодо застосування
Мінеральна вода Куяльник
Кожна мінеральна вода має свій початок. До цього списку також входить натуральна цілюща вода «Куяльник». Унікальні українські джерела подарували людству справжню природну воду.
Хімічна комплектація лікувальної води відноситься до природної лікувально-їдальні та хлоридно-натрієвої групи води. Щодо рівня мінералізації, то в цій воді діапазон 3-4 г/дм³. Ця лікувальна вода вже стала незамінним компонентом існування у цій забрудненій цивілізації.
Особливо важливу роль вона відіграє для тих людей, які мають деякі проблеми зі шлунком, наприклад, низький рівень кислотності. Також для людей, які мають неприйняття молочної продукції, така вода допоможе замінити кефір. Дуже важливу роль рятівника відіграє «Куяльник» у спеку, наприклад, завдяки наявності у складі мінеральних солей, вона ідеально наповнює організм необхідними солями та вгамовує спрагу.
Регулярно вживаючи цю воду, людина зберігає водний баланс і таким чином відбувається швидка втрата вологи. Лікувально-столова вода позитивно впливає на імунну систему людини і підтримує її на вищому рівні, наприклад, вона ефективно виводить шлаки з організму. Натуральна від природи вода «Куяльник» з легкістю допоможе позбутися неприємної тяжкості в животі та результату після вживання алкоголю.
Використовуючи цю воду постійно, кожна людина може будь-якої миті влаштувати собі курортні умови, паралельно займаючись поліпшенням обмінних процесів в організмі та роботи нирок, печінки.
Рекомендації щодо застосування
Основний механізм дії хлоридно-натрієвої мінеральної води «Куяльник» полягає в її стимулюючому впливі на секрецію та моторику шлунка, кишечника, жовчовидільні системи та підшлункової залози. Куяльницька мінеральна вода сприяє стимуляції виділення інтестинальних гормонів – гастрину, секретину та холецистокініну, які посилюють утворення та виділення травних соків, що беруть участь у розщепленні білків, жирів та вуглеводів.
Механізм дії хлоридно-натрієвої води обумовлений не лише безпосереднім впливом її на залозистий та руховий апарат органів травлення, але й впливом на нейрогуморальні процеси, що підвищують трофічну функцію шлунка, кишечника, активізує ферментоутворення. За рахунок малої мінералізації води хімічні інгредієнти її значно швидше надходять у загальний кровотік (порівняно з водами середньої та високої мінералізації), досягають синаптичних утворень вегетативних ганглій та корелюють передачу нервового збудження.
У результаті під впливом хлоридно-натрієвої води стимулюється обмін речовин у тканинах, покращується активність кори головного мозку та субкортикальних центрів. Мінеральна вода «Куяльник» ефективна при захворюваннях гепатобіліарної системи, оскільки посилює жовчоутворення та жовчовиділення, покращує фізико-хімічні властивості жовчі, нормалізує пігментний та білковий обміни. Під дією хлоридно-натрієвих вод відбувається викид гідрокортизону та його похідних у кров, покращується імунологічна реактивність організму, знижується вираженість аутоімунних процесів, що сприяє ліквідації запальних процесів в організмі.
Медичні показання для застосування мінеральної води:
- хронічні гастрити зі зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії загострення, що згасає, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні гастрити із збереженою кислотоутворюючою функцією шлунка в стадії згасання загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні некалькулозні холецистити у стадії згасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
- хронічні пієлонефрити у стадії нестійкої та стійкої ремісії;
- стани, що супроводжуються утиском неспецифічних адаптаційних реакцій; постхолецистектомічний синдром;
- хронічний панкреатит із зовнішньосекреторною недостатністю;
- функціональні захворювання шлунка та дванадцятипалої кишки (ДПК) з явищами гіпотонічної дискінезії;
- дискінезії жовчовивідних шляхів та жовчного міхура;
- синдром подразненого кишечника (без діареї);
- жировий гепатоз;
- доброякісна гіпербілірубінемія.
Склад
Хімічний склад, мг/дм³ | Куяльник |
Натрій-калій/Na++К+/ | 900-1300 |
Кальцій/Са2+/ | <50 |
Магній/Mg2+/ | <100 |
Хлориди/СL-/ | 1200-1700 |
Сульфати/SO42-/ | 280-380 |
Гідрокарбонати/НСОз-/ | 400-550 |
Загальна мінералізація, г/дм3 | 3,0-4,0 |