Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Олія ефірна Ароматика розмаринова, 10 мл
98,40 ₴
Інструкція до препарату Олія ефірна Ароматика розмаринова, 10 мл
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.06.2024
Перевірено
Опис Олія ефірна Ароматика розмаринова (Oleum Rosmarini) інструкція по застосуванню
Метод виробництва
Властивості
Косметична користь
Способи застосування
Застереження
Умови зберігання
Склад
Олія ефірна Ароматика розмаринова (Oleum Rosmarini) інструкція по застосуванню
Розмаринова ефірна олія Ароматика – це ефірна олія, отримана з надземної частини вічнозеленого чагарника розмарину лікарського. Має освіжаючий камфорний запах зі смолисто-хвойним відтінком. Широке використання ефірної олії розмарину в сучасній ароматерапії обумовлено її загальностимулюючою дією. Олія ефективно при догляді за жирною шкірою з розширеними порами та волоссям. Буде корисно при високих розумових навантаженнях та занепаді інтелектуальних сил, оскільки знімає напругу та перевтому, сприяє підвищенню ментальних здібностей людини. Теплий аромат олії створює затишну атмосферу, допомагає подолати психологічні та соціальні бар'єри. У нашому інтернет-магазині Вас порадує і якість, і чудова ціна ефірної олії.
Метод виробництва
Сьогодні ефірну олію розмарину (Oleum Rosmarini) отримують методом парової дистиляції зі свіжих квітучих верхівок однорічних пагонів (іноді переробляють тільки листя) розмарину лікарського (Rosmarinus officinalis L.), сімейство Ясноткові (Lamiaceae) або Губоцвіті (Lamiaceae). Свіжий матеріал переганяють негайно, тому що він легко піддається бродінню, втрачаючи частину аромату. Ця ефірна олія містить багато біологічно активних речовин (камфору, дубильні речовини, смоли, гіркоти, терпенові сполуки) і дуже цінується в косметології, парфумерії, ароматерапії.
Є характерним елементом природної рослинності Середземномор'я. Дуже часто зустрічається у Криму, Закавказзі, рідше у Середній Азії. Культивується як лікарська та ефірноолійна рослина в субтропічних та тропічних районах Європи, Америки, Закавказзя, Середньої Азії. Сировина для виробництва ефірної олії розмаринової ТМ "Ароматика" поставляється з Іспанії.
Властивості
Запах розмаринової олії багатий на трав'янисто-м'ятні ноти, але деревно-бальзамічним відтінком нагадує запах сосни. Запах цієї олії сильний і різкий, але при достатньому розведенні – приємний. Це безбарвна або легко жовтувата легкорухлива рідина з пекучим пряним смаком.
Косметична користь
Як джерело природних антиоксидантів, розмаринове ефірне масло входить до складу багатьох комбінованих препаратів і є гарною віддушкою в косметиці та парфумерії. Косметологи цінують розмаринову ефірну олію за виражену тонізуючу дію на шкіру. Воно запобігає появі вільних радикалів, запобігаючи передчасному старінню. Ароматичні ванни з розмариновою олією здавна вважаються прекрасним омолоджуючим засобом, завдяки здатності покращувати стан шкіри та стимулювати оновлення клітин.
Компоненти ароматної ефірної олії усувають ороговілі та пом'якшують грубі ділянки шкіри, відновлюють ніжність та еластичність епідермісу, допомагає розгладжувати зморшки та складки, вирівнюючи шкірний рельєф. Є прекрасним засобом для догляду за жирною, пористою шкірою, сприяючи усуненню гіперсекреції сальних залоз та скорочення пор.
Використання ефірної олії розмарину ефективно при целюліті. За допомогою цієї ефірної олії можна також боротися з тріщинами на ступнях та долонях.
Використовується при догляді за волоссям для запобігання випаданню волосся та утворення лупи. Ефірне масло покращує харчування шкіри голови, викликає скорочення пір, нормалізує стан жирної та нечистої шкіри. Поживний аромамасаж волосистої частини голови та аромаополіскування волосся з ефірною олією розмарину допомагає зміцнити волосся і стимулює його зростання. «Ароматика мрії» пропонує найкращі ефірні олії для волосся.
Пам'ятайте, що ефірні олії, у тому числі й ефірна олія розмарину, є сильно концентрованими рослинними есенціями, тому наносити їх на шкіру в чистому, нерозбавленому вигляді не можна. Для косметичного використання їх слід розбавити в базовому жирному маслі (маслі-основі) або будь-якому іншому емульгаторі. Ефірні олії не розчиняються у воді, зате чудово розчиняються в жирі, молоці, кефірі, йогурті, воску, меді, солі.
Ефірне масло розмарину в ароматерапії
За допомогою пряного, камфорного аромату розмарину можна упорядкувати думку, на нервову систему він діє тонізуюче. Аромат ефірної олії розмарину може стати чудовим засобом від ранкової буркотливості. Воно сприяє підвищенню настрою та допомагає зосередитися людям, чиї професії вимагають тривалої високої концентрації уваги: водіям-дальнобійникам, пілотам та ін.
Ефірне масло розмарину ефективно діє при підвищених розумових навантаженнях, його аромат впливає поліпшення процесів пам'яті. З його допомогою можна у більшому обсязі та якісніше запам'ятовувати іноземні слова, числову інформацію та імена. Використання олії особливо корисне для людей, які довго працюють за комп'ютером. Крапля розмаринової олії на носовій хустці допоможе Вам зняти втому.
Вважається, що завдяки розмариновому маслу можна уникнути різких перепадів настрою, а також стати більш терпимим і стійким до прояву сильних емоцій. Такий аромат створює у слів для легшого подолання психологічних бар'єрів і проблем. Усуває надмірну сором'язливість, недовірливість, невпевненість у своїх силах, повертає згаслий інтерес до життя.
Олія розмарину вважається ароматом людей, які ведуть активний спосіб життя. У літньому віці такі аромаолії підвищують адаптаційні можливості організму за нових кліматичних умов, метеопатичних реакцій.
Побутове застосування ефірної олії розмарину
Ароматом розмарину добре освіжати та очищати повітря у приміщеннях.
Поєднання масел з розмариновим
Розмаринове масло добре поєднується з лавандовою, пачулієвою, взятими в рівних пропорціях, а також кипарисовою, ялівцевою, апельсиновою та гераневою ефірними маслами (співвідношення 1:1:1:1). Добре масло «працює» у поєднанні з оліями базиліка, материнки, ялини, імбиру, кедра, коріандру, ладану, лимонної трави, майорану, меліси, мирту, м'яти, петітгрейну, ялиці, чебрецю, шавлії, цитронели, олії мандарина та ін.). Компліментарні олії – вербена, кориця, сосна.
Способи застосування
Збагачення косметичних засобів: 3 краплі розмаринової олії або її суміші з іншими оліями додати до 10 г (мл) основи (олії, крему, лосьйону, ополіскувача, шампуню та ін.).
Масаж: 4-5 крапель розмаринової олії або її суміші з іншими оліями змішати з 1 столовою ложкою будь-якої рослинної олії (персикових кісточок, мигдальної, оливкової та ін) або обраного Вами крему.
Ванни: У наповнену ванну (37-38 ° С) додати 3-5 крапель розмаринової олії або її суміші з іншими маслами, попередньо змішаних з емульгатором (молоком, медом, морською або кухонною сіллю). Тривалість процедури – 10-20 хв.
Холодні обтирання: 2-5 крапель ефірної олії на 1 склянку холодної води. Змочити рушник чи губку і сильно розтерти тіло.
Ароматизація приміщення: 3-5 крапель розмаринової олії додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення, за відсутності аромалампи масло|мастило| можна нанести на серветку або додати|добавляти| в чашку з гарячою водою і помістити її на радіатор опалення. Також можна використовувати ефірні олії для зволожувача. Тривалість процедури – 15-30 хв.
Застереження
лише для зовнішнього застосування. Індивідуально тестувати, не допускати передозування. При попаданні олії в очі промити великою кількістю води. Дотримуватись обережності при вагітності, підвищеній чутливості шкіри. Не застосовувати при епілепсії, гіпертонічній хворобі, а також одночасно з препаратами, які містять залізо.
Умови зберігання
зберігати щільно закритим, у недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25 °С. Уникати потрапляння прямих сонячних променів.
Склад
Rosmarinus Officinalis Leaf Oil.