Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Калоприймач Coloplast 2-компонентний Alterna, закритого типу, непрозорий, виріз 50 мм №30 (1682)
1 163,50 ₴
Інструкція до препарату Калоприймач Coloplast 2-компонентний Alterna, закритого типу, непрозорий, виріз 50 мм №30 (1682)
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.06.2024
Перевірено
Опис Калоприймач Coloplast
Калоприймач Coloplast
Мішок закритий (1681, 1682, 1683) двокомпонентних калоприймачів. Мішок закритий, непрозорий, із вбудованим фільтром. Підкладка мішка складається із м'якого нетканого матеріалу. Багатошаровий фільтр ефективно нейтралізує запах, забезпечує вихід газу з мішка, перешкоджає роздмухування та злипання мішка. При прийнятті водних процедур фільтр слід закрити наклейкою, що входить у комплект з калоприймачем. мішок кріпиться до пластини за допомогою фланця. «Кільце-клацанка» на фланці надійно утримує мішок на пластині.
Двокомпонентні калоприймачі – це стомічна система, що складається з окремих частин: пластини та стомічного мішка. Мішок кріпиться на пластину за допомогою фланця. Діаметр фланця на пластині має збігатися з діаметром фланця на мішку.
Пластини двокомпонентних калоприймачів бувають:
- для втоми, що виступає над рівнем шкіри (пластина Алтерна, Алтерна Лонг Сен);
- для плоских/залучених стом (пластина Конвекс, Конвекс Лайт Екстра).
Для тих, хто використовує двокомпонентні калоприймачі (пластина+мішок):
Як клеїти пластину?
- Потрібно визначити розмір втоми. Накласти маску на пластину та нанести контури захисного покриття клейового шару.
- Далі необхідно вирізати отвір у пластині відповідно до нанесеного контуру. при цьому розмір вирізаного отвору повинен на 1-2 мм перевищувати розмір втоми.
- Перед наклеюванням пластини слід зіграти її між долонями або під пахвою та зняти захисне покриття.
- Для того, щоб наклеїти пластину, потрібно зіставити нижній край вирізаного отвору з нижньою межею втоми. клеїти пластину необхідно знизу вгору, розгладжуючи її на всі боки і щільно притискаючи до шкіри.
- Пластину слід наклеювати виступом нагору, так що видаляти її слід зверху вниз, тримаючись за виступ.
Як вдягнути мішок на пластину?
- Кріпильне кільце мішок має бути відкритий. Одягти мішок необхідно на фланцеве кільце пластини знизу вгору. Необхідно перевірити, чи мішок надійно встановлений на пластині і повернути мішок у зручне положення.
- Після цього необхідно закрити кільце кріплення і стиснути засувку до клацання. Клацніть свідчить про те, що мішок надійно закріплений на пластині. Для того щоб перевірити фіксацію мішка на пластині, потрібно посмикувати мішок з боку в бік.
Як зняти мішок із пластини?
Щоб зняти мішок, необхідно відкрити кільце кріплення і натиснути на клямку, обережно потягнути за вушко мішок вгору і з-під себе, при цьому однією рукою притримувати пластину.
Дренаж (порожнення) відкритих мішків. Слід регулярно випорожняти відкриті мішки. Не слід допускати переповнення мішка. Мішок можна зняти з пластини та випорожнити. Для цього потрібно направити мішок в унітаз, відкрити дренажний отвір та випорожнити мішок.
Дренажний кінець мішка слід ретельно протирати. Після випорожнення мішка слід закрити дренажний отвір. Закриті мішки слід замінювати щоразу при заповненні на 1/3 обсягу мішка калом. Пластина може залишатися на шкірі протягом кількох днів. Термін використання пластин залежить від типу пластини, виду втоми, особливостей шкіри навколо втоми та інших причин. Якщо пластина щільно прилягає до шкіри та забезпечує повну герметичність, то при дренажі або зміні мішків міняти її не слід. Очистити пластину від калових мас потрібно м'якої тканинної серветки та теплої води. Потім необхідно обережно витерти пластину насухо. З калоприймачами можна приймати душ. Не слід довго мити пластину під душем. Після душу потрібно протерти пластину/калоприймач м'яким рушником.
Видалення пластин.
Якщо ознаки подразнення шкіри довкола стомлення, необхідно видалити пластину.