Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Фітолізин Нефрокапс капсули №30
355,30 ₴
Інструкція до препарату Фітолізин Нефрокапс капсули №30
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 16.12.2024
Перевірено
Опис
Фітолізин Нефрокапс інструкція по застосуванню
Склад
1 капсула містить:
- екстракт трави споришу (Polygonum aviculare L.) 160 мг,
- екстракт листя берези (Betula pendula Roth. (B. Verrucose Ehrh.) 13,40 мг,
- екстракт кореневища пирея (Agropyron repens L.) 20,10 мг,
- екстракт коренів петрушки (Petroselinum crispum) 10,05 мг,
- екстракт трави хвоща польового (Equisetum arvense L) 6,7 мг,
- екстракт коренів любистку (Levistici radix) 6,7 мг,
- екстракт трави золотарника (Extractum Herbae Solidaginis virgaureae siccum) 5,75 мг.
Допоміжні речовини: желатин, вода, целюлоза, титану діоксид, діоксид кремнію, магнієві солі жирних кислот, оксид заліза жовтий, мідні комплекси хлорофілів.
Властивості
Унікальний склад 7 концентрованих рослинних екстрактів, які стандартизовані за вмістом флаваноїдів.
Біологічно активні речовини, що входять до складу лікарських трав продукту посилюють виведення іонів натрію, хлору та фільтрацію у ниркових клубочках і знижують зворотне всмоктування у ниркових канальцях.
Флавоноїди гальмують розвиток у сечових шляхах грампозитивної мікрофлори, посилюють виведення сечовини, блокують окиснення аскорбінової кислоти і попереджають її перетворення у щавлеву кислоту. Сапоніни мають виражену антибактеріальну дію відносно стафілококів. Аглюкони чинять спазмолітину дію. Силікати (хвощ польовий) сприяють збереженню у сечі рівноваги між колоїдами та кристалоїдами, що попереджає утворення конкрементів; покращують виведення сечової кислоти.
Спориш звичайний (Polygonum aviculare L.) – з лікарською метою використовують молоді пагони в період цвітіння. Містить вітаміни С та К. Має сечогінну, жарознижуючу, протиглисну, в’яжучу, загальнозміцнюючу, тонізуючу, кровозупиняючу та протизапальну дію.
Пирій повзучий (Agropyron repens L.) – в народній медицині застосовують, як сечогінний, потогінний, відхаркуючий, послаблюючий та регулюючий сольовий обмін засіб. При жовчо- та сечокам’яній хворобах, нефриті, циститі, нетриманні сечі, гепатиті, холециститі, геморої, гастриті, ентериті, коліті, простудних захворюваннях, трахеїті, пневмонії, ексудативному діатезі, екземі, фурункульозі, гіпертонічній хворобі, цукровому діабеті.
Екстракт листя берези (Betula pendula Roth. (B. Verrucose Ehrh.) – широко використовують при захворюваннях нирок, малокрів’ї, як сечогінний та потогінний засіб.
Хвощ польовий (Equisetum arvense L) – збільшує виділення сечі, зменшує кількість білку в ній, покращує загальний обмін речовин в організмі, зменшує набряки, зменшує запалення, сприяє загоєнню ран, має кровозупиняючу, в’яжучу, антисептичну та дезінфікуючу дію.
Коріння любистку (Levistici radix) – має властивості: сечогінну, вітрогінну, спазмолітичну (знімає кишкові коліки), болезаспокійливу, тонізуючу. Активізує статеву функцію у чоловіків і нормалізує перебіг менструації у жінок. Застосовується при ряді захворювань сечовивідного тракту: пієлонефриті, циститі, гломерулонефриті і сечокам'яній хворобі.
Трава золотарнику (Extractum Herbae Solidaginis virgaureae siccum) - володіє протизапальною дією. Чинить спазмолітичну дію на гладку мускулатуру сечовивідних шляхів. Одночасно екстракт золотарника має антибактеріальну дію, в тому числі щодо Staphylococcus aureus, St. epidermidis, St. Faecalis, Bacillus subtilis і ін. Активні речовини екстракту гальмують ріст ряду грибів: C. albicans, C. krusei, C. tropicalis та ін. Запобігає каменеутворенню шляхом розведення сечі і зниження концентрації в ній літогенних субстанцій. Оскільки запалення і звуження сечовивідних шляхів пов'язано з наявністю сечових каменів, важливе значення для вторинної профілактики має діуретична та протизапальна дія золотарника.
Рекомендації щодо застосування
До раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження при інфекціях нирок та сечового міхура для:
- підтримання правильного функціонування нирок (коріння петрушки, трави хвоща польового, кореневища пирію і листя берези);
- підтримання нормального функціонування сечовивідних шляхів (трави хвоща польового, коріння любистку, трави золотарнику і листя берези);
- сприяння видаленню води з організму, що допомагає видалити з сечею небажані продукти обміну речовин (кореневища пирію, коріння любистку, трави золотарнику і листя берези);
- допомоги в усуненні патогенних бактерії з сечовивідних шляхів.
Позитивно впливає на зменшення грапмозитивної мікрофлори на стінках сечовивідних шляхів (трави споришу). Має протизапальні, спазмолітичні, антибактеріальні та сечогінні властивості.
Особливості застосування
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Позитивний ефект спостерігається при вживанні продукту по 2 капсули на добу.
Продукт не повинен використовуватися в якості замінника повноцінного харчування.
Протипоказання Фітолізину Нефрокапс
Підвищена чутливість до окремих компонентів.
Застереження
Жінкам в період вагітності, годування груддю слід проконсультуватися з лікарем.
Спосіб застосування та дози Фітолізин Нефрокапс
Дітям: від 3 років та дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу запиваючи водою (бажано не менше ½ склянки води). Приймати перед їжею.
Термін вживання: до 30 днів по 1 капсулі 2 рази на добу.
Профілактично: 2 рази на рік, по 10 днів, по 1 капсулі 2 рази на добу.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці, у захищеному від світла та вологи місці. Зберігати у недоступному для дітей місці.
Форма випуску
30 капсул по 356 мг.
Категорія відпуску з аптеки
Без рецепта.