Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Циклофіт капсули №30
332,60 ₴
Інструкція до препарату Циклофіт капсули №30
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2024
Перевірено
Опис Циклофіт (Cyclophyt) інструкція по застосуванню
Склад
Властивості
Рекомендації щодо застосування
Спосіб застосування
Особливості застосування
Застереження
Протипоказання до застосування
Умови зберігання
Циклофіт (Cyclophyt) інструкція по застосуванню
Склад
1 капсула Циклофіт містить: активні інгредієнти: купаж рослинних екстрактів порошкоподібних:
- плодів прутняка звичайного (Vitex agnus-castus) – 43,87 мг (mg),
- коріння дудника китайського (Angelica sinensis) – 43,87 мг (mg),
- коренів лабазника шестипелюсткового (Filipendula vulgaris) – 43,87 мг (mg),
- коренів петрушки кучерявих свіжих (Petroselinum crispum) - 18,06 мг (mg),
- коріння селери пахучого свіжого (Apium graveolens) – 18,06 мг (mg),
- трави підмаренника сьогодення (Galium verum) - 16,13 мг (mg),
- квіток календули лікарських (Calendula officinalis) – 16,13 мг (mg);
допоміжні речовини: стеарат кальцію; оболонка капсули: желатин, барвник: двоокис титану.
Властивості
Функціональні властивості дієтичної добавки «Циклофіт» обумовлені рослинними компонентами, що входять до її складу, і надають протизапальну, спазмолітичну, гормонорегулювальну та антипроліферативну дії.
Фармакологічна дія «Циклофіт» забезпечується наявністю у складі групи флавоноїдів отриманих з купажу рослинних екстрактів: плодів прутняка звичайного, коріння дудника китайського, коріння лабазника шестипелюсткового, коріння петрушки кучерявих свіжих, коріння селери паху.
Флавоноїди цієї групи є біологічно активними рослинними речовинами, які визнані гормоноподібними поліфенолами через їх схожість з ендогенними статевими гормонами, а саме 17β-естрадіолом і тестостероном, при цьому вони не виявляють шкідливої естрогенної властивості у різних тканинах. Механізм дії цієї групи флавоноїдів полягає в конкурентній взаємодії з рецепторами естрогенів або андрогенів за наявності надлишку ендогенних естрогенів або андрогенів, до того ж вони пригнічують активність ароматази - головного ферменту, що здійснює перетворення чоловічих статевих гормонів на жіночі.
«Циклофіт» інгібує ефекти естрогенів, зв'язуючись зі специфічними естрогенними рецепторами і, як наслідок, сприяє відновленню регулярності та двофазності менструального циклу, нормалізує співвідношення рівня естрадіолу та прогестерону, забезпечує зниження рівня пролактину, а відповідно і підвищення рівня прогестерону.
Рослинні компоненти засобу не лише посилюють функцію неушкодженої частини яєчника, але й сприяють розм'якшенню капсули кісти при кістозному ураженні та активній резорбції її вмісту, а також безболісному розсмоктуванні щільних вузлів у молочних залозах. Завдяки антипроліферативним властивостям, а також здатності індукувати та посилювати апоптоз, блокувати дію ростових факторів та пригнічувати ангіогенез «Циклофіт» запобігає розвитку диспластичних процесів у залізистій тканині, стромальних елементах молочних залоз, яєчниках та матці.
Засіб застосовується самостійно для нормалізації менструального циклу, у тому числі під час передменструального синдрому, дисменореї та альгодисменореї. Може бути призначений жінкам із клімактеричними розладами. «Циклофіт» також використовується в комбінаціях з іншими засобами, у жінок, які страждають на фіброзно-кістозну мастопатію, гіперплазію ендометрію, фіброму матки та полікістоз яєчників, ендометріоз.
Прутняк звичайний (Vitex agnus - castus). Клінічні дослідження доводять, що плоди звичайного прутняку полегшують перебіг передменструального синдрому (за недостатності жовтого тіла), менопаузальних симптомів. Завдяки дофамінергічному ефекту прутняк звичайний застосовується при недостатності вироблення грудного молока, набухання та больових відчуттях у молочних залозах.
Дудник китайський (Angelica sinensis) загальновідомий як dong quai - запашна багаторічна трава, знайдена в материковому Китаї, Японії та Кореї.
Він вважається загальнозміцнюючим засобом для крові та використовується поколіннями жінок щодо проблем зі здоров'ям, таких як менструальний біль та регулювання менструального циклу. Через різноманітність складових китайського дудника може бути віднесено кілька фармакологічних процесів. Такі характеристики включають антикоагуляційну та антитромбоцитарну активність, а також кровотворення, імунну підтримку та тонічність матки.
Лабазник шестипелюстковий (Filipendula vulgaris) має антиспастичну та в'яжучу дії, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту має ранозагоювальну, гемостатичну, потогінну та сечогінну активності. Завдяки присутності саліцилового глікозиду, рослину застосовують як протизапальний та знеболюючий засіб при лікуванні ревматизму, застуди та подагри, ендометріозі, мастопатії, кровотечах, післяпологових ускладненнях.
Петрушка кучерява (городній) (Petroselinum crispum). У листі петрушки городньої є каротин, лютеолін, апігенін та аскорбінова кислота. Завдяки властивим петрушці діуретичним та спазмолітичним властивостям її застосовують як сильний сечогінний та потогінний засіб при сечокам'яній хворобі, інших хворобах сечостатевих органів, набряках серцевого походження.
Селера пахучий (Apium graveolens) застосовується як спазмолітик, сечогінний, заспокійливий та стимулюючий засіб. Селера відомий як сечовий антисептик. Виявляє протигрибкову активність проти бактерій, таких як Staphylococcus aureus, Staphylococcus album, Shigella dysenteries, Salmonella typhi. Особливо ефективна при дисменореї та аменореї.
Підмаренник справжній (Galium verum) – багаторічна трав'яниста рослина з сімейства маренові, містить глікозид, асперулозид, аскорбінову кислоту, пігментні речовини. Підмаренник справжній має сечогінну, протизапальну, знеболювальну, кровоспинну, депуративну, ранозагоювальну та седативну дії.
Календула лікарська (Calendula оfficinalis) – однорічна рослина сімейства айстрові. Чинить протизапальну, бактерицидну, гіпотензивну, заспокійливу, кардіотонічну дії. Бактерицидні властивості календули лікарських суттєво виражені щодо ряду збудників, особливо стафілококів і стрептококів. У гінекологічній практиці їх призначають на лікування ерозій шийки матки, трихомонадних кольпітів. Також з успіхом застосовуються при аменореї та олігоменореї як регулятори менструального циклу.
Рекомендації щодо застосування
рекомендується приймати до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів, з метою поліпшення загального стану у жінок з порушенням менструального циклу.
Не є лікарським засобом
Спосіб застосування
приймати дорослим по 2 капсули 2 рази на добу під час їди. Капсули вживати повністю, не розкривати. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.
Тривалість застосування та необхідність повторного курсу визначає індивідуально.
Особливості застосування
рекомендується застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.
Застереження
не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Протипоказання до застосування
підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність та період лактації.
Умови зберігання
зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці.