Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Церебро-Біотик по 2 г стік №14
343,70 ₴
Інструкція до препарату Церебро-Біотик по 2 г стік №14
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Автор: Громадська Яна
Автор: Кортунова Юлія
Оновлено: 10.06.2024
Перевірено
Опис Склад
Рекомендації щодо застосування
Спосіб застосування та дози
Застереження
Упаковка
Термін придатності
Умови зберігання
Церебро-Біотик (Cerebro-Biotic) інструкція по застосуванню
Склад
Склад на 1 стік: декстроза безводна, мальтодекстрин, штами Lactobacillus plantarum CECT7485 і Lactobacillus brevis CECT7480, ароматизатор малиновий, рисове волокно Nu-flow, холекальциферол (вітамін D), підсолоджувачі: сукралоза та сахарин натрію.
Активні інгредієнти |
Кожний стік містить |
Штами Lactobacillus plantarum CECT7485 і Lactobacillus brevis CECT7480 |
Не менше 1x109 КУО |
Холекальциферол (вітамін D) |
400 МО (IU) (10 мкг (µg)) |
Без ГМО
З підсолоджувачами
Рекомендації щодо застосування
Може бути рекомендований лікарем в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин: вітаміну D та пробіотичних штаммів L. plantarum CECT7485 і L. brevis CECT7480, які були спеціально підібрані за їх корисними властивостями для сприяння покращення розумової діяльності дорослих та дітей (покращення пам'яті та процесу мислення), психічного здоров'я за таких станів як стрес, тривога, депресія, когнітивні порушення. Здатність покращувати навики навчання, концентрацію уваги у дітей з синдромом дефіциту уваги і гіперактивності та у дітей з розладами спектру аутизму.
Продукти, отримані з мікробіоти, часто є компонентом, відповідальним за сигнальну вісь мікробіота-кишечник-ЦНС, яка поєднує нервові, ендокринні, метаболічні та імунологічні сигнали між кишечником та головним мозком. Було продемонстровано, що пробіотики можуть мати більш широке застосування, ніж вважалося раніше. Деякі лактобактерії та біфідобактерії можуть виділяти нейромедіатори, такі як ГАМК, дофамін або ацетилхолін, які приносять користь для здоров'я пацієнтів, які страждають на психічні захворювання. Ці пробіотичні штами були спеціально відібрані за їхні корисні властивості у покращенні психічного здоров'я дорослих та дітей. З іншого боку, кишкова проникність прямо чи опосередковано пов'язана з роллю мікробіома при розладах ЦНС.
Вітамін D3 є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну, сприяє засвоєнню кальцію із їжі, підтримує рівень кальцію та фосфору в крові, сприяє формуванню кісткової тканини. Отже, за недостатності вітамінів групи D, у дітей переважно перших трьох років життя з'являються ознаки рахіту. В дорослих (особливо у вагітних жінок), які мало перебувають на сонці, не вживають достатньо повноцінної їжі, кісткова тканина втрачає кальцій і кістки розм'якшуються. В цих випадках таке явище називають остеопорозом. Недостатність вітамінів групи D може розвиватись і у дітей старше трьох років, особливо в періоди інтенсивного росту, якщо їх білкове харчування є недостатнім, а також має місце зміна кліматичних умов. Крім того, до розвитку D-вітамінної недостатності ведуть хронічна ниркова недостатність, хвороби печінки, тривалий прийом протисудомних препаратів, синдром мальабсорбції (порушення всмоктування в кишечнику) різного генезу. При дефіциті вітаміну D у дорослих демінарелізується головним чином хребет, кістки таху та нижніх кінцівок, в похилому віці посилюється остеопороз кісток, легко виникають переломи. Серйозні порушення кальцієвого обміну нерідко обумовлені дефіцитом в організмі вітаміну D3 (холекальциферолу), який підтримує стабільний рівень іонів кальцію в сироватці крові, регулює обмін фосфору в організмі. Це досить часто спостерігається у людей похилого віку, які змушені обмежувати свій раціон через матеріальний стан, позбавляючи себе їжі, багатої на вітамін D3 (жирна риба, риб'яча печінка та ін.). Як правила, ці люди не часто бувають на сонці, мало рухаються і, головне, в них спостерігається зниження активності метаболічних процесів, зо забезпечують перетворення вітаміну D на його активні форми. Можливими ускладненнями для вагітної жінки при дефіциті вітаміну D3 є прееклампсія, гестаційний діабет, передчасні пологи тощо. Недостатність вітаміну D3 під час вагітності значно впливає на здоров'я дитини і проявляється у формуванні патології скелета та іншими патологіями. Встановлено, що діти, яких народили матері із низьким рівнем вітаміну D3, частіше хворіють на хронічні хвороби дихальної системи, розсіяний склероз, цукровий діабет І типу, шизофренію.
Церебро-Біотик – це живі мікроорганізми, які можуть бути корисними для здоров'я дорослих та дітей.
Штам L. brevis CECT7480 був спеціально відібраний за його здатність виробляти нейромедіатори ГАМК і дофамін. ГАМК є основним гальмівним нейромедіатором, який регулює емоційні процеси – тривогу та депресію. Дофамін бере активну участь у процесах винагороди, мотивації та навчання, концентрації та уваги. Штам L. plantarum CECT7485 був спеціально відібраний за його здатність виробляти ацетилхолін і поліфосфатні гранули для посилення бар'єрної функції та зменшення запалення в епітелії кишечника.
Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Спосіб застосування та дози
Вживати дорослим та дітям від 3-х років по 1 стіку на добу. Висипте вміст стіку безпосередньо в рот і проковтніть, або розчиніть в 200 мл прохолодної води (максимальна температура 30 ºC) і одразу вживайте. Термін та можливість повторного споживання узгоджувати з лікарем. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.
Застереження
Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Вагітним, жінкам, які годують груддю, дітям або при важких захворюваннях рекомендована консультація лікаря. Вживання пробіотиків, не рекомендується особам зі значно ослабленим імунітетом або імуносупресією. Перед початком застосування рекомендована консультація лікаря.
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом
Упаковка
Стіки № 14, № 28
Маса нетто: 28 г (g) (14 стіків по 2 г (g)); 56 г (g) (28 стіків по 2 г (g)).
Термін придатності
24 місяці.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці, в прохолодному і сухому місці при температурі не вище 25 °С, подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів, у недоступному для дітей місці.