Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Альфажин таблетки №20
769,00 ₴

Інструкція до препарату Альфажин таблетки №20

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 13.11.2024
Перевірено
Опис

Альфажин (ALFAGYN) інструкція по застосуванню

Склад:

2 таблетки містять: діючі речовини: пальмітоілетаноламід (ПЕА) - 600 мг, бета-каріофілен, з екстракту плодів чорного перцю (Piper nigrum L.) – 50 мг, альфа-ліпоєва (тіоктова) кислота – 800 мг, вітамін Д3 – 1000 МО.
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіралідон, кремнію діоксид, тальк, магнію стеарат, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксид, індигокармін.

Рекомендації щодо застосування

Альфажин – дієтична добавка, яка містить ПЕА, бета-каріофілен, тіоктову кислоту та вітамін Д3 та може бути рекомендована для застосування в комплексній терапії хронічного болю, невропатичного болю, пов’язаного з нейрозапаленням та дегенеративними станами:

  • хронічний тазовий біль;
  • ендометріоз;
  • вульводінія;
  • дисменорея;
  • інтерстиціальний цистит;
  • простатит;
  • синдром хворобливого сечового міхура;
  • радикулопатії, болі в хребті;
  • післяопераційний біль;
  • парестезії при діабетичній полінейропатії;
  • нейропатичний біль різного генезу (при глаукомі).

Властивості

Завдяки активним інгредієнтам, які входять до його складу, Альфажин має виражену знеболюючу та протизапальну дію.

Пальмітоілетаноламід (ПЕА) – етаноламід пальмітинової кислоти, який є структурним аналогом ендоканабіноїду анандаміду. ПЕА має протизапальну, антиноцицептивну та нейропротекторну активність. ПЕА знижує патологічну активацію тучних клітин, клітин мікроглії та астроцитів, тим самим послаблює або зупиняє запалення. ПЕА бере участь у модуляції вивільнення нейротрансмітерів, у функціонуванні клітинних енергетичних систем і залучений до регуляції різних процесів, включно біль і запалення. ПЕА локально зменшує запалення, зв’язуючись з рецептором PPAR-α та пригнічуючи секрецію прозапальних сигнальних молекул. ПЕА має спорідненість до канабіноїдноподібних рецепторів GPR55 і GPR119. ПЕА не викликає психотропної дії, тому що на відміну від анандаміду, не взаємодіє зі специфічними канабіноїдними рецепторами СВ1 і СВ2.

Бета-каріофілен – природний біциклічний сесквітерпен, селективний агоніст рецепторів типу 2 (CB2) ендогенної канабіноїдной системи (локалізуються на нервових закінченнях периферичної нервової системи). Не викликає психоактивних ефектів, через відсутність спорідненості до канабіноїдних рецепторів CB1. Бета-каріофілен має протизапальну дію, пригнічуючи основні медіатори запалення, такі як: індукована синтаза оксиду азоту (iNOS), інтерлейкіни - IL-1β, IL-6, фактор некрозу пухлини -альфа (TNF-α), циклооксигенази - ЦОГ-1, ЦОГ-2.
Бета-каріофілен також має знеболюючий, протисудомний, міорелаксуючий, седативний та антидепресивний ефект.

Альфа - ліпоєва (тіоктова) кислота – сприяє зменшенню таких симптомів як парестезії, відчуття печіння, оніміння та біль при діабетичної полінейропатії. Тіоктова кислота виконує функцію кофермента при окислювальному декарбоксилуванні альфа-кетокислот.
Гіперглікемія, що виникає при цукровому діабеті, призводить до приєднання глюкози до матричних протеїнів кровоносних судин та утворення кінцевих продуктів прискореного гліколізування. Цей процес призводить до зниження ендоневрального кровотоку та ендоневральної гіпоксії/ішемії, пов’язаного з підвищеним утворенням вільних кисневих радикалів, які пошкоджують периферичні нерви, а також до збіднення у периферичних нервах такого антиоксиданту як глутатіон.

Вітамін Д3 (холекальціферол)– жиророзчинний вітамін, необхідний для повноцінної роботи гормонального гомеостазу. Вітамін Д має антипроліферативну, протизапальну та іммуномодулюючу дію. Вітамін Д впливає на синтез деяких запальних цитокінів, таким чином має потужну модулюючу дію на іммунну систему, а його дефіцит може викликати системну запальну відповідь, яка є основним фактором у розвитку ендометріозу.
Вітамін Д має гормоно- та іммуноподібну дію, а також нейроанальгезуючий вплив на больові прояви, тим самим грає певну роль у етіології та профілактиці хронічного болю.

Рекомендовано вживати:

добова доза: 2 таблетки на добу у фазі загострення симптомів захворювання та потім по 1 таблетці на добу до усунення симптомів. Тривалість застосування визначає лікар.
При дисменореї: по 2 таблетки на добу за 5 днів до початку менструації та по 2 таблетки на добу протягом перших 2-3 днів після менструації.
При післяопераційному болю: по 2 таблетки на добу до усунення болю.

Таблетку слід запити достатньою кількістю води. Не слід перевищувати рекомендовану добову норму. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до компонентів продукту, діти.

Умови зберігання та термін придатності:

зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямого сонячного світла, за температури не вище 25°С, термін придатності за рекомендаціями виробника 2 роки. Після відкриття упаковки зберігати в сухому місці. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. Не застосовувати при порушенні упаковки. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

10 таблеток у блістері, по 2 блістери в коробці.

Не є лікарським засобом.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку