Засоби для сушіння нігтів
Гарний манікюр можна дуже легко зробити, проте набагато складніше зберегти його в первісному вигляді. Для досягнення бездоганного естетичного ефекту, необхідно всього декількох рухів пензлика, але цілісність покриття залежить не тільки від якості лаку. На нігті впливає величезна кількість фізичних і хімічних чинників, тому навіть найміцніші гелеві склади не завжди добре тримаються. Щоб забезпечити більш стійкий манікюр, рекомендується використовувати спеціальні засоби для сушки нігтів, зокрема закріплювачі. Вони мають унікальну хімічну структуру, що захищає покриття від відколів і тріщин, а після іх нанесення манікюр стає красивим і стійким. Останнім часом виробники косметики почали випускати багатофункціональні засоби, які мають широкий спектр властивостей. Щоб підібрати найбільш оптимальний продукт, необхідно знати, для чого кожен з них призначений.
Види засобів для сушіння нігтів
Залежно від складу, препарати діляться на наступні групи:
• Стійкі покриваючі засоби. Вони створюють міцну плівку, яка захищає нігті від подряпин, тріщин, вигоряння і інших пошкоджень. Візуально освіжають манікюр, посилюючи інтенсивність його відтінку, сприяючи блиску і розгладженню поверхні.
• З ефектом сушки. Дозволяють лаку швидко висихати, скорочуючи тривалість процедур. В результаті покриття тримається набагато довше. З урахуванням типу лаку, на яке наноситься фінішне покриття, засоби для сушки нігтів діляться на склади для звичайних або гель-лаків. Перша група продуктів має скріплюючий ефект, що дозволяє манікюру зберігатися до 7 днів. Закріплювачі ж для гелевих лаків дозволяють їм зберігати свої властивості до 1 місяця: вони наносяться на готовий манікюр і сушаться за допомогою спеціальної ультрафіолетової лампи. Залежно від форми випуску, вони можуть бути у вигляді спрею або рідини з пензликом.
Особливості вибору і застосування
Для того, щоб манікюр довгий час зберігав цілісність, необхідно правильно наносити засіб, дотримуючись інструкції виробника. Якщо воно призначене тільки для сухої поверхні, слід дочекатися повного висихання, а якщо для вологого малюнка - відразу після нанесення лаку. У кожному разі використовувати склад слід по строго певною схемою: на початку лінія проводитиметься по центру нігтя, а потім з боків і нігтьової пластини. Товщина шару не повинна бути великою, інакше засіб не зможе просохнути, в результаті манікюр буде м'яким і швидко пошкодиться. Крім того, слід враховувати, що час висихання у різних засобів може відрізнятися. Вибираючи засоби для сушки нігтів, потрібно звертати увагу на консистенцію і ефекти.
Так, хороші закріплювачі повинні:
• зберігати колір і контур малюнка;
• Не утворювати бульбашок при нанесенні;
• зберігати цілісність лакового покриття;
• містити вітаміни і корисні компоненти.
Купувати їх рекомендується в спеціалізованих магазинах або аптеках.