Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Хімотрипсин кристалічний ліофілізат для розчину для ін'єкцій 10 мг флакон №10
419,30 ₴
Щоб отримати знижку на замовлення 5%, додайте до вашого кошику товар із списку
Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
Арт.
4269
У список
Хімотрипсин кристалічний ліофілізат для розчину для ін'єкцій 10 мг флакон №10 Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Ваше місто - Київ?
Ваше місто
Обрати
Товар відсутній в аптеках обраного міста
Самовивіз
Безкоштовно
Кур'єром
Доставка до 48 годин
Від 2000 грн безкоштовно
Рецептурний препарат. Можливий тільки самовивіз з аптеки
Нова Пошта відділення
Доставка від 1 дня
Від 80 грн
Нова Пошта поштомат
Доставка від 1 дня
Від 80 грн
Нова Пошта курʼєр
Доставка від 1 дня
Від 150 грн
Укрпошта відділення
Доставка від 2 днів
від 50 грн
На сайті
При отриманні
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Виробник | Біофарма ЗАТ (Україна, Київ) |
---|---|
Дозування | 10 мг |
Головний медикамент | Хімотрипсин |
Форма товару | Ліофілізат |
Спосіб застосування | Внутрішньом'язовий |
Ознака | Вітчизняний |
Штрих-код | 4820011070108 |
Бренд | Хімотрипсин |
Умови відпуску | за рецептом |
Призначення | Для органів дихання |
Температура зберiгання | від 2°C до 8°C |
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 13.11.2024
Перевірено
Інструкція
Хімотрипсин Кристалічний (Chymotrypsin Crystalline) інструкція по застосуванню
Склад
Діюча речовина: хімотрипсин;
- 1 флакон містить 0,01 г хімотрипсину.
Допоміжні речовини: натрію цитрат дигідрат, лимонна кислота моногідрат
Лікарська форма
Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.
Основні фізико-хімічні властивості
Комірчаста маса або порошок білого кольори без запаху, гігроскопічний.
Фармакотерапевтична група
Засоби для лікування ран та виразкових уражень. Ферменти. Код ATX D03B.
Фармакологічні властивості
Фармакодинаміка
Протеолітичний фермент, що отримується з підшлункових залоз великої рогатої худоби, гідролізує переважно зв'язки, утворені залишками тирозину, фенілаланіну та іншими ароматичними амінокислотами. Розщеплює пептидні зв'язку в молекулах білка та продуктах його розпаду. Надає протизапальне дія, оскільки фактори запалення представляють собою білки або високомолекулярні пептиди (брадикінін, серотонін, некротичні продукти).
Лізує некротизовані тканини, не впливаючи на життєздатні клітини внаслідок наявності в них специфічних антиферментів.
Фармакокінетика
Не вивчалася.
Клінічні властивості
Показання
Захворювання органів дихання, що супроводжуються накопиченням густий в'язкою мокротиння – трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легень, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією.
У хірургії та травматології – профілактика ускладнень після операції на легенях, опіки та пролежні, тромбофлебіт, гнійні рани.
В оториноларингології – при гнійних синуситах, гострих та підгострих ларинготрахеїтах та бронхітах з густою в'язкою мокротинням, після трахеотомії для полегшення видалення густого в'язкого ексудату, при гострих та підгострих гнійних середніх отитах та євстах.
В офтальмології при великих центральних тромбозах вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки, помутнінні склоподібного тіла травматичного та запального походження, екстракції катаракти.
Протипоказання Хімотрипсину
Декомпенсація серцевий діяльності, емфізема легень з недостатністю дихання, декомпенсовані форми туберкульозу легень, гостра дистрофія та цироз печінки, інфекційний гепатит, панкреатити, нефрити, геморагічний діатез. Хімотрипсин не вводять у центри запалення, кровоточиві рани та порожнини не наносять на поверхні виявлених злоякісних новоутворень. Підвищена чутливість до лікарського засобу або продуктам протеолізу.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами засобами та іншими видами взаємодій
Хімотрипсин можна, можливо застосовувати у поєднанні з антибіотиками та бронхорозширювальними засобами.
Особливості застосування препарату
Застосовувати кристалічний хімотрипсин при лікуванні захворювань дихальних шляхів у хворих з активним туберкульозним процесом гострої течії слід обережно у зв'язку з розвитком вираженою температурної гістаміноподібною реакції. У зв'язку з вищезгаданим рекомендується з профілактичною метою (профілактика захворювань органів дихання) антигістамінних препаратів перед застосуванням хімотрипсину, видалення некротичних тканин після впливу на них препарату (відкашлювання або відсмоктування мокротиння, промивання ран).
Також хімотрипсин слід з обережністю застосовувати пацієнтам з емпіємою плеври туберкульозний етіології, оскільки розсмоктування ексудату може сприяти розвитку бронхоплевральний фістули.
Це лікарське засіб містить менше 1 ммоль (23 мг)/дозу натрію, тобто практично вільно від натрію.
Застосування у період вагітності або годування грудьми
Не досліджувалося.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами
Не досліджувалося.
Спосіб застосування та дози Хімотрипсин
При застосуванні новокаїну як розчинника рекомендуємо враховувати інформацію з безпеки новокаїну. При захворюваннях органів дихання (трахеїти, бронхіти, бронхоектатична хвороба, пневмонія, абсцеси легень, ателектаз, бронхіальна астма з підвищеною секрецією) препарат застосовувати внутрішньом'язово дорослим по 5-10 мг 1 раз на добу протягом 10-12 днів. Надалі через 7–10 днів курс лікування можна повторити. При тривалих хронічних процесах лікування можна повторити 3-4 рази.
Препарат можна застосовувати при ексудативних плевритах, емпіємах - внутрішньоплеврально.
у хірургічній практиці:
- з метою профілактики післяопераційних ускладнень (операція на легенях) препарат вводити внутрішньом'язово дорослим по 5–10 мг 1 раз на добу, починаючи за 5–10 днів перед операцією та продовжуючи протягом 3–4 днів після її. У післяопераційному періоді (при виниклому ателектазі або на початковій стадії препарат призначати внутрішньом'язово дорослим по 5-10 мг одноразово (в 1-3 мл 0,25% розчину новокаїну) на добу. При цьому рекомендується комбінувати Вступ хімотрипсину внутрішньом'язово з вагосимпатичною блокадою на стороні поразки Вишневським та застосовувати хімотрипсин у вигляді аерозольних інгаляцій у 5% водному розчині у кількості 3-4 мл. При гемотораксах, емпіємах хімотрипсин вводити щодня внутрішньоплеврально по 20-30 мг (розводити в 5-10 мл розчину натрію хлориду 0,9% або 0,25% новокаїну);
- у фтизіохірургії препарат слід призначати з тією ж метою і в таких же дозах на тлі специфічної антибактеріальної терапії. При хронічному фіброзно - кавернозному туберкульозі легень, ускладненому бронхітом, курс передопераційної підготовки більше тривалий (по 10-12 днів), іноді повторюється до максимальної санації бронхіального дерева;
- загалом хірургії при лікуванні опіків та пролежнів після видалення вільно видалених некротичних тканин хімотрипсин у дозі 20 мг розводити у 20 мл 0,25% розчину новокаїну та тонкої голкою кількома уколами вводити під струп. Бажано перед введенням насічки зробити на струпі. При наступній перев'язці лізовані некротичні тканини необхідно видалити механічно;
- при тромбофлебітах препарат призначати внутрішньом'язовотдорослим по 5-10 мг одноразово щодня 7-10 діб. У випадку неефективності першого курсу лікування повторні курси недоцільні;
- для лікування гнійних ран внутрішньом'язове Вступ препарату поєднувати з місцевим лікуванням рани тампонами, змоченими у 5% розчині (готується на 0,9% розчині натрію хлориду);
в офтальмології :
- при екстракції катаракти хімотрипсин у розведенні 1:5000 вводити в задню камеру ока з наступною промиванням передній камери розчином хлориду натрію 0,9% через 4 хвилини після вступу препарату;
- при лікуванні тромбозів центральної вени сітківки, гострої непрохідності центральної артерії сітківки хімотрипсин застосовувати у вигляді 5% розчину, приготовленого на 1% розчині новокаїну. Вводити підкон'юнктивально по 0,2 мл 1-2 рази на тиждень;
в оториноларингології :
- при синуситах препарат вводити у гайморову порожнина у кількості 5-10 мг у 3-5 мл розчину натрію хлориду 0,9% після її проколу та промивання;
- при отитах закопувати у вухо по 0,5-1 мл 0,1% розчину хімотрипсину (готується на 0,9% розчині натрію хлориду);
- при мікроопераціях на вусі, метою яких є відновлення або покращення слуху (тимпанопластика, стапедектомія), для розм'якшення фіброзних утворень у середньому вусі під час операції вводити в порожнину 0,1% розчин хімотрипсину. Одночасно з місцевим застосуванням хімотрипсин слід вводити дорослим по 5 мг 1-2 рази на день. Лікарське засіб розводити в 1-2 мл 0,25-0,5% розчину новокаїну або 0,9% розчині хлориду натрію.
Діти
Досвід застосування дітям відсутня.
Передозування
Виражені прояви побічних реакцій.
Побічні реакції Хімотрипсину
З сторони дихальної системи: після інгаляції хімотрипсином зрідка спостерігається роздратування слизової верхніх дихальних шляхів, охриплість, яка зникає без будь -яких лікувальних заходів.
З сторони серцево-судинної системи: тахікардія.
З сторони органів зору: роздратування та набряк кон'юнктиви. У таких випадках рекомендується використовувати препарат у меншій концентрації.
З сторони шкіри: реакції в місці вступу, включаючи біль та гіперемію.
З сторони імунної системи: реакції гіперчутливість, у т. ч. гіпертермія, свербіж, висип, гіперемія шкіри, кропив'янка, анафілактичний шок, утруднення дихання.
Неврологічні розлади: запаморочення.
Термін придатності
3 роки.
Умови зберігання
Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від впливу світла при температурі від 2 до 8 °С.
Несумісність
Не вивчалася. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами засобами. Використати тільки рекомендовані розчинники.
Упаковка
По 0,01 гво флаконі. По 5 флаконів у блістері. По 2 блістери в пачці з картону.
Категорія відпуску з аптеки
За рецептом.
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Дивіться інші товари у категорії:
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.