Препарати від мігрені
Мігрень - це приступообразний сильний головний біль, найчастіше однієї половини голови, нерідко може супроводжуватися нудотою і блювотою. У жінок вона виникає набагато частіше, ніж у чоловіків в зв'язку з особливостями гормонального фону. У момент такого стан життя і працездатність людини значно погіршується. Для мігрені характерні часті регулярні напади, які можуть тривати від 2-х годин до 3-х діб. Лікар невропатолог з'ясує причину і призначить ефективні ліки від мігрені. У цій статті ви дізнаєтеся про причини хвороби, і які бувають препарати від мігрені.
Причини нападів і чи допоможе лікування мігрені ліками
Як таких, точних відповідей на питання про причини мігрені немає. Найчастіше вона виникає через спадковості (до 70%), рідше вона з'являється через різних факторів. Є перелік факторів, які можуть провокувати виникнення мігрені:
- Захворювання шлунково-кишкового тракту
- Бронхіальна астма, артеріальна гіпертензія
- Малорухливий спосіб життя
- Проживання в великому місті.
Також є сприятливі фактори, які можуть викликати напад: до них відноситься перевтома, стрес, порушення режиму сну, зловживання цитрусовими, шоколадом, какао, горіхами, алкоголем, негативно позначається куріння, відвідування нічних клубів, порушення гормонального фону та інші.
Спочатку людина буде відчувати дискомфорт, потім поступово біль буде посилюватися. Вона може посилюватися при вигляді світла або різких звуках, поворотах голови. Під час нападу не рекомендується, їсти, оскільки для мігрені характерні нудота і блювота. Лікування спрямоване на припинення нападів і профілактику їх виникнення. Оскільки це захворювання дуже примхливе, то навіть досвідченому фахівцеві не завжди вдається підібрати ефективний засіб, але не варто засмучуватися, в кінцевому підсумку ви все одно вийдете переможцем.
Препарати від мігрені діляться на 2 групи. Неспецифічні засоби, які володіють знеболюючим ефектом (Парацетамол, Седалгін, Пенталгін, Ацетилсаліцилова кислота). Специфічні, які більше спрямовані на зупинку нападу (Суматриптан). Також для профілактики нападу використовують (Анаприлин, Прозак, Верапамил, Сандомігран, Індометацин). Ці препарати необхідно приймати кілька місяців, за один раз вони не допоможуть. Також слід змінити спосіб життя, для профілактики подальших нападів.