Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Олія ефірна Ароматіка лавандова 20 мл
146,10 ₴
Щоб отримати знижку на замовлення 5%, додайте до вашого кошику товар із списку
Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Арт.
3155
У список
Олія ефірна Ароматіка лавандова 20 мл Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Ароматика ТОВ (Україна, Київ)
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Ваше місто - Київ?
Ваше місто
Обрати
Товар відсутній в аптеках обраного міста
Самовивіз
Безкоштовно
Кур'єром
Доставка до 48 годин
Від 2000 грн безкоштовно
Рецептурний препарат. Можливий тільки самовивіз з аптеки
Товар недоступний для відправлення
Нова Пошта
Доставка 2-3 дні
Від 80 грн
Товар недоступний для відправлення
Укрпошта відділення
Доставка 2-3 дні
Від 44 грн
На сайті
При отриманні
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Виробник | Ароматика ТОВ (Україна, Київ) |
---|---|
Форма товару | Олія |
Спосіб застосування | Зовнішній |
Ознака | Вітчизняний |
Країна виробництва | Україна |
Бренд | Ароматика |
Об'єм | 20 мл |
Призначення | Догляд за тілом |
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 05.07.2024
Перевірено
Опис
Олія ефірна Ароматика лавандова інструкція по застосуванню
Лавандова ефірна олія Ароматика – це ефірна олія, отримана з квітучої частини лаванди лікарської. Ефірна олія лаванди, безсумнівно, є символом ароматерапії та сьогодні, як і тисячі років тому, вважається однією з основних ефірних олій. Запах лаванди допомагає при занепокоєнні, втомі, поганому сну. Олія допомогає живити, оновлювати суху, запалену шкіру. Використовується в якості освіжаючого та тонізуючого засобу при в'янучій та втомленій шкірі обличчя. Це відмінний засіб для пошкодженого та ослабленого волосся, застосовується для догляду за нігтями та при целюліті. В наші дні аромат лаванди є улюбленим у французів, його високо цінують в Англії, Німеччині та низці інших країн Європи. Всесвітнє визнання ефірної олії лаванди укладено в добре відому нині, коротку, але лаконічну фразу: «А щастя пахне лавандою...». Лавандові поля – найромантичніша і найбажаніша декорація для фотосесії, але якщо Вам не пощастило побачити їх на власні очі – не турбуйтеся, аромат лавандової ефірної олії з маленької пляшечки подумки перенесе Вас в Прованс або середземноморську Рів'єру. Купити лавандова олія можна оформивши замовлення на цій сторінці.
Історія використання лаванди
Репутація лаванди як найціннішого лікарського засобу сягає своїм корінням в далеке минуле. Її ефірну олію, що стала відомою в країнах Середземномор'я за 600 років до нашої ери, знали найбагатші та найвпливовіші представники стародавнього Риму та Греції. Слово «лаванда» походить від латинського lavare, що означає «мити». Римляни любили запах лаванди та повсякденно користувалися в лазнях лавандовою водою. Греки та римляни також спалювали в кімнатах прутики лаванди як засіб проти заразних хвороб. Більш того, великі уми всіх часів і народів віддавали данину поваги цій ефірній олії. До наших днів дійшло висловлювання Гіппократа «лаванда зігріває мозок, втомлений від прожитих років ...».
Єгиптяни називали лаванду індійськими колосками, позаяк своє життя ароматна трава почала зі Середземномор'я й Індії. Вона швидко стала атрибутом розкоші та була популярним товаром в міжнародній торгівлі, супроводжувала забезпечених людей як в житті, так і після смерті, а знайдені в гробницях квітки в пахощах несли свій аромат протягом трьох тисячоліть. В середні віки в країнах Європи ченці в монастирських госпіталях широко застосовували лавандову олію для лікування ран і лихоманки. Лаванда нероздільно пов'язана з історією парфумерії, бо вже перші французькі парфумери використовували її для складання своїх композицій.
Виробництво
Отримують ефірну лавандову олію (Oleum Lavandulae) методом парової дистиляції з суцвіть лаванди вузьколистої, або (синоніми) лаванди справжньої, лаванди звичайної, лаванди лікарської (Lavandula anqustifolia Mill., або (синоніми) Lavandula vera D.C., Lavandula offiсіnalis Chaix.), родина Ясноткові (Lamiacea).
Лаванда – найзнаменитіша середземноморська декоративна культура. Невеликі синьо-фіолетові квіточки на розлогих чагарниках радують око і, попри свій тендітний вигляд, виділяють чарівний аромат і володіють потужними цілющими властивостями. У природному вигляді ростуть в районі Середземномор'я, в Персії, на півдні Франції, Канарських островах. Як ефіроолійну рослину культивують в країнах Середземномор'я, в Криму, Середній Азії, на Кавказі, Марокко, Англії, Росії, Північній Америці, Австралії. Сировина для виробництва ефірної олії лаванди ТМ Ароматика поставляється з Молдови.
Властивості
Лаванда олія ефірна є рухомою безбарвною або жовто-зеленою рідиною, злегка пекучого гіркого смаку, що володіє запахом свіжих квіток лаванди з відтінком деревини. Його аромат м'який, свіжий, тонкий, легкий, чистий.
Лавандова олія в косметології
Лавандова олія є однією з найбільш активно використовуваних в косметологічній галузі ефірних олій, оскільки вона справляється з безліччю косметичних проблем. Якщо Ви не знали які ефірні олії для обличчя є універсальними, то ця олія підходить для більшості типів і станів шкіри, але особливо підходить для догляду за жирною, в'янучою, подразненою шкірою.
Лавандова олія для обличчя освіжає, знімає почервоніння і лущення шкіри. Вона сприяє швидкій регенерації шкіри, заспокоює шкіру і контролює виділення шкірного сала, сприяє покращенню стану шкіри з прищами.
Може застосовуватися для стимуляції росту нігтів і для полірування нігтьової пластини.
Ефірна олія лаванди чудово підходить і для розв'язання проблем пошкодженого волосся. Компоненти лавандової олії допомогають зупиняти випадіння, ламкість волосся, підвищують пружність, надають йому силу і блиск. Крім того, олія не допускає пересушування шкірного покриву, нормалізує жирність, зменшує прояви лупи.
Пам'ятайте, що ефірні олії, в тому числі й ефірна олія лаванди, являють собою сильно концентровані рослинні есенції, тому наносити їх на шкіру в чистому, нерозведеному вигляді не можна. Для косметичного використання їх слід розбавити у базовій жирній олії (олії-основі) або будь-якому іншому емульгаторі. Ефірні олії не розчиняються у воді, зате чудово розчиняються в жирі, молоці, кефірі, йогурті, воску, меду, солі.
Ефірна олія лаванди в ароматерапії
Аромат цього тонкого сплетіння ніжних лугових трав врівноважує емоції. Ароматерапія з лавандовою олією показана при стресі, збудженні, нервовому напруженні, дратівливості, гніві, перепадах настрою.
Вдихнувши аромат квітучої лаванди, Ви не залишитеся байдужим – вона наповнить Вашу душу і свідомість теплом і затишком, зачарує і підкорить Вас назавжди. Лавандові розслаблювальні олії для ванни покращують настрій, заспокоюють, знімають збудження, викликають стан внутрішнього спокою. Застосування даного засобу в аромалампі дозволяє поліпшити якість сну.
Лаванда проявляє властивості адаптогена, підвищуючи пристосувальні можливості організму до нових кліматичних умов, зміни часових поясів, магнітних збурень. Також підвищує працездатність і увагу. Діловим людям добре видихати аромат лаванди, щоб знизити число своїх помилок і краще запам'ятовувати числа.
Побутове застосування ефірної олії лавандової
Ефірна олія лаванди – це та олія, яка полегшує побут справжньої господині. Вона завжди має бути під рукою. А ситуації, коли цю олію можна використовувати, придумувати не доведеться. Це визнаний інсектицидний засіб проти комах, лавандова олія допомагає відлякувати міль, комарів, кліщів, попелицю.
Може застосовуватися в господарстві для ароматизації білизни.
Поєднання лаванди з оліями
Лавандова олія відмінно поєднується з багатьма ефірними оліями. Вона добре «працює» з оліями розмарину, пачулі, іланг-ілангу, ветиверії, кориці, кипариса, сосни, гвоздики, лавра, герані, троянди, ромашки, шавлії, жасмину, мускатного горіха, чебрецю, цитронелли, лимона, апельсина, бергамоту, мандарина.
Способи застосування
- Збагачення косметичних засобів: 3-5 крапель лавандової олії або її суміші з іншими оліями змішати з 10 г (мл) основи (рослинної олії, крему, лосьйону, тоніка, шампуню та ін.)
- Масаж: 5-8 крапель лавандової олії або її суміші з іншими оліями змішати з 1 столовою ложкою будь-якої рослинної олії (оливкової, мигдалевої, кукурудзяної, пшеничних зародків і ін.) або обраного Вами крему.
- Ванни: Можна використовувати лавандова олія для ванни. Потрібно в наповнену ванну (37-38 °С) додати 5-8 крапель лавандової олії або її суміші з іншими оліями, попередньо змішаних з 1 столовою ложкою емульгатора (молока, меду, морської або кухонної солі). Тривалість процедури – 10-15 хв.
- Сауна: 5-10 крапель лавандової олії або її суміші з іншими оліями додати в ємність з невеликою кількістю гарячої води та помістити на верхній стелаж парної.
- Ароматизація приміщення: 5-7 крапель лавандової олії або композиції олій додати в аромалампу, заправлену водою, і запалити свічку. Аромат наповнить приміщення. При відсутності аромалампи лавандова олія ціна можна нанести на серветку або додати в чашку з гарячою водою і помістити її на радіатор опалення.
Застереження
Тільки для зовнішнього застосування. Тестувати індивідуально, не допускати передозування. При потраплянні олії в очі – промити великою кількістю води. Не застосовувати одночасно з йодо- і залізовмісними препаратами та хіміотерапією. Дотримуватися обережності при вагітності й епілепсії.
Умови зберігання
Зберігати щільно закритою, в недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °C. Уникати потрапляння прямих сонячного проміння.
Склад
Lavandula Angustifolia Oil.
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Дивіться інші товари у категорії:
макмірор свічки свічки макмірор ефералган свічки свічки ефералган дитячі метилурацилові свічки свічки метилурацилові свічки з іхтіолом свічки з папаверином папаверинові свічки спаскупрель свічки но-шпа свічки для дітей лаферобіон свічки 500 свічки з клотримазолом ефералган свічки для дітей свічки ефералган для дітей
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.