Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Віусід саше №21
2 051,30 ₴

Інструкція до препарату Віусід саше №21

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 23.05.2024
Перевірено
Опис

Віусід (Viusid) інструкція по застосуванню

Склад

Гліциризинова кислота - 0,04 г, Глюкозамін - 0,7 г, Яблучна кислота - 0,4 г, Сульфат цинку - 0,005 г, Аргінін - 0,7 г, Гліцин - 0,4 г, Вітамін С - 0,02 г , Вітамін В6 - 0,6 мг, Вітамін В12 - 0,4 мкг, Фолієва кислота - 70 мкг, Кальцію пантотенат - 0,002 г; допоміжні речовини: лимонний і м'ятний ароматизатори, сахарин, натрію метилпарабен, мальтодекстрин.

Властивості

Віусід – біологічно активна добавка, що має імуномодулюючу, противірусну і загальнозміцнюючу дії. Це спеціально розроблений натуральний препарат, підданий процесу активації, що підвищила біологічну активність і біодоступність його компонентів.

Віусід застосовується в якості біологічно активної добавки до їжі – додаткового джерела вітамінів С, В5, В6, В9 і В12, джерела глюкозаміну і гліциризинової кислоти, що містить цинк, аргінін, гліцин і яблучну кислоту.

Гліциризинова кислота має противірусну, протизапальну та імуномодулюючу дію. Діє на різні типи ДНК і РНК вірусів in vitro і in vivo (Varicella zoster; Herpes simplex 1 і 2 типу; різні типи вірусу папіломи людини, в т.ч. онкогенні, ВІЛ-1, коронавірус, пов'язаний з ГРВІ, респіраторно-синцитіальний вірус, арбовіруси, вірус везикулярного стоматиту, SARS-асоційованого вірусу.). Перериває реплікацію вірусів на ранніх стадіях, викликає вихід віріона з капсида, тим самим не допускаючи його проникнення в клітини, що пов'язано з селективним дозозалежним інгібуванням фосфорилювання кінази Р. Взаємодіє зі структурами вірусу (можливо, з білками), змінюючи різні фази вірусного циклу, що супроводжується необоротною інактивацією вірусних частинок, що знаходяться у вільному стані поза клітинами. Блокує впровадження активних вірусних частинок всередину клітини, порушує здатність вірусу до індукції синтезу нових вірусних частинок.

Індукує утворення інтерферону, що є одним з компонентів противірусної дії. Інактивує зазначені віруси в нетоксичних для нормально функціонуючих клітин концентраціях. Мутантні штами вірусів, резистентні до ацикловіру і йодоурідіну, також високочутливі до гліциризинової кислоти, як і немутантні штами. Протизапальна активність гліциризинової кислоти поєднується із стимулюючим впливом на гуморальні і клітинні фактори імунітету. Істотно гальмує викид кінінів клітинами сполучної тканини в зоні запалення.

Глюкозамін стимулює біосинтез протеогліканів, відновлює хрящові поверхні суглобів, міжхребцевих дисків.

Гліцин є центральним нейромедіатором, що регулює обмін речовин; нормалізує і активує процеси захисного гальмування в центральній нервовій системі, зменшує психоемоційне напруження, підвищує розумову працездатність.

Гліцин бере участь в реакціях дезінтоксикації, включаючись до складу гіпурової кислоти, а також в синтезі жовчних кислот (глікохолевої кислоти). Крім того, гліцин має важливе значення в процесах біосинтезу щавлевої кислоти.

Стимулює вивільнення глюкагону, який метаболізує глікоген в глюкозу.

Аргінін є медіатором оксиду азоту, релаксуючим фактором ендотелію судин серця, мозку, периферичних судин, його дія проявляється в поліпшенні серцевої діяльності, зниження діастолічного тиску, поліпшення мікроциркуляції в різних органах. Сприяє психічній зосередженості, покращує процеси формування короткочасної пам'яті. Сприяє стимуляції імунітету за рахунок активації Т-клітин.

Цинк необхідний для функціонування інсуліну, гормонів статевих залоз, підтримує стабільність клітинних мембран, обмежуючи вивільнення гістаміну з опасистих клітин. Цинк підвищує стійкість до інфекційних захворювань, сприяє загоєнню ран, прискорює ріст, підвищує працездатність, поліпшує пам'ять, перешкоджає випаданню волосся.

Кальцію пантотенат. Кальцієва сіль пантотенової кислоти, є складовою частиною коензиму А, який відіграє центральну роль в ацетилюванні (циклі Кребса), в метаболізмі жирів, вуглеводів і амінокислот.

Яблучна кислота. Поряд з бурштиновою і лимонною кислотами, синтезується всіма клітинами організму. Володіє антивірусними властивостями і вираженим антиоксидантним ефектом. Відновлює працездатність серцевого м'яза і інших систем організму при втомі, після великих фізичних навантажень і в постгіпоксичному стані, дає можливість в більш короткі терміни (через 10-20 хв) відновити артеріальний тиск при гіпотонії. Зменшує токсичний вплив алкоголю, наркотиків.

Аскорбінова кислота – водорозчинний вітамін, відіграє важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, згортання крові, регенерації тканин, сприяє підвищенню опірності організму.

Аскорбінова кислота є складовою частиною системи, що захищає організм від шкідливої дії вільних радикалів і інших оксидантів, а також відіграє важливу роль в запальних процесах і в механізмі дії лейкоцитів. Аскорбінова кислота бере участь в процесі синтезу внутрішньоклітинних мукополісахаридів, які поряд з колагеновими волокнами забезпечують міцність стінок капілярів.

Піридоксин гідрохлорид належить до групи водорозчинних вітамінів (вітамін В6). Заповнює дефіцит вітаміну В6, впливає на обмін амінокислот, нейромедіаторів.

Стимулює синтез гема в гемоглобіні, збільшує синтез залізо-зв'язуючого білка кісткового мозку (сидерофіліну), регулює обмін вітаміну В12 і фолієвої кислоти.

Фолієва кислота в організмі необхідна для нормального утворення клітин крові, включаючи процеси дозрівання мегалобластов і їх трансформації в нормобласти.

Фолієва кислота відіграє важливе значення в процесах ділення клітин, що особливо важливо для тканин, які активно діляться і диференціюються; сприяє з'єднанню білкових груп і гема в гемоглобіні і міоглобіні. В кінцевому підсумку, стимулює еритро-, лейко- і тромбоцитопоез, пластичні і регенераторні процеси в усіх органах і тканинах.

Ціанокобаламін надає метаболічну, гемопоетичну дію. В організмі (переважно в печінці) перетворюється в коензімную форму – аденозилкобаламін, або кобамамид, який є активною формою ціанокобаламіну і входить до складу численних ферментів, в т.ч. до складу редуктази, що відновлює фолієву кислоту в тетрагідрофолієву.

Кобамамід необхідний для нормального кровотворення – сприяє дозріванню еритроцитів. Активує систему згортання крові, у високих дозах викликає підвищення тромбопластичної активності і активності протромбіну. Знижує концентрацію холестерину в крові. Впливає на функцію печінки і нервової системи. Підвищує здатність тканин до регенерації.

Рекомендації щодо застосування

Віусід рекомендується приймати в складі комплексної терапії:

  • гепатитів А, В, С;
  • герпетичної інфекції (вірус простого герпесу 1 і 2 типу, вірус папіломи людини, герпес зостер);
  • цитомегаловірусної інфекції;
  • астенічних станів;
  • опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих пацієнтів;
  • коронавірусної інфекції;
  • грипу та інших ГРВІ.

Спосіб застосування

Біодобавку слід приймати внутрішньо після їжі. Безпосередньо перед прийомом вміст пакета необхідно розчинити у питній воді або фруктовому соці.

Дорослим і дітям старше 6 років призначають по 1 пакетику 2-3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається індивідуально. Віусід може застосовуватися тривало.

Дорослим

При лікуванні гострих вірусних інфекцій, таких як: цитомегаловірус, вірус простого герпесу, герпес зостер, коронавірусна інфекція, папіломавірусна інфекція рекомендується прийом по 1 пакетику 2 рази на день протягом 3 тижнів.
При гострому вірусному гепатиті А, В, С – по 1 пакетику 2 рази на день протягом 4 тижнів, потім по 1-2 пакетика в день 3 рази на тиждень, тривалий час (3 місяці)
При хронічних формах гепатиту – по 1-2 пакетика на день протягом 2-3 місяців.
При астенічних станах застосовується по 1 пакетику 2 рази на день протягом 2-3 тижнів.
При опортуністичних інфекціях у ВІЛ-інфікованих пацієнтів – по 1 пакетику 2 рази на день протягом 1-2 місяців, потім підтримуюча доза 1-2 пакетика на день 3 рази на тиждень, тривало.
Для профілактики і лікування грипу, ГРВІ- 2 пакетика в день 7-10 днів.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату. Застосування в період вагітності і лактації - після консультації з лікарем.

Умови зберігання

Зберігатися в прохолодному, сухому і недоступному для дітей місці.

Термін придатності

3 роки з дати виготовлення.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку