Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Шовний матеріал Вікрил 2-0, колюча голка, 48 мм 1/2 кола, 75 см W9252
195,90 ₴
Інструкція до препарату Шовний матеріал Вікрил 2-0, колюча голка, 48 мм 1/2 кола, 75 см W9252
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 22.06.2024
Перевірено
Опис
Шовний матеріал Вікрил 2-0, колюча голка, 48 мм 1/2 кола, 75 см W9252
Цей матеріал забезпечує високу міцність шва і має середній по тривалості термін розсмоктування. Призначений для зшивання м'яких тканин або накладення лігатур. Вікрил застосовують в офтальмологічній, гінекологічній, гастроентерологічній областях медицини, для зшивання периферичних нервів і при зшиванні кровоносних судин діаметром менше 2 мм. Не застосовується в кардіо- та нейрохірургії. Вікрил має відмінні маніпулятивні властивості і володіє надійністю при фіксації вузла.
Матеріал являє собою плетену фіолетову або безбарвну нитку, що складається з поліглактіда. Покриття - стеарат кальцію і поліглактін 370. Ці речовини забезпечують легке зав'язування в вузли і мінімальну травматизацію. Розсмоктування здійснюється за допомогою гідролізу; реакція тканин на нитку мінімальна.
Вікрил розсмоктується в тканинах приблизно на 55-80-у добу після операції. Рана загоюється приблизно через 35 днів.
Матеріал поставляється в продаж з голками та без голок. Деякі різновиди даного шовного матеріалу містять протимікробні і антибактеріальні речовини (триклозан), що забезпечує підвищену безпеку при використанні.
При виборі матеріалу і для накладання швів слід враховувати кілька факторів:
- фізичний стан пацієнта;
- медичний досвід хірурга;
- техніку, що застосовується при операції;
- характеристики і розмір рани.
Матеріал Вікріл провокує мінімальну реакцію запалення в тканинах. Згодом відбувається вростання матеріалу в сполучну тканину організму. Гідроліз забезпечує безболісне розсмоктування шовного матеріалу з розкладанням оного на гликолевую і молочну кислоту. Дані кислоти незабаром всмоктуються в клітини тканин і метаболізуються. Розсмоктування забезпечує втрату міцності і маси матеріалу.