Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Поліфер 1,5 г гранули стік №14
339,20 ₴

Інструкція до препарату Поліфер 1,5 г гранули стік №14

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 29.05.2024
Перевірено
Опис

Поліфер інструкція по застосуванню

Склад

Один стік масою нетто 1,5 г (g) містить:

вітамін С

80 мг (mg)

залізо у вигляді мікрокапсульованого пірофосфату заліза в ліпосомальній формі

14 мг (mg)

фолієва кислота

200 мкг (mcg)

вітамін В12

2,5 мкг (mcg)

допоміжні речовини: підсолоджувачі: Ксилітаб  200 (ксиліт, натрій карбоксиметилцелюлоза), манітол; ароматизатор «Апельсин»; лимонна кислота безводна; підсолоджувачі: сорбітол, аспартам, сукралоза, ацесульфам К.


Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 г (g): білки 0,00 г (g), жири 0,00 г (g), вуглеводи 80,00 г (g).

220 ккал (kcal) (933,00 кДж (kJ)).

Компоненти:

на 100 г (g):

на один стік:

вітамін С

5300 мг (mg)

80 мг (mg)

залізо

933 мг (mg)

14 мг (mg)

фолієва кислота

13,33 мг (mg)

200 мкг (mcg)

вітамін В12

166 мкг (mcg

2,5 мкг (mcg)


Загальні властивості

Поліфер  є інноваційним джерелом заліза, що легко засвоюється, представлений у вигляді комплексу ліпосом. Запатентована технологія дозволяє уникнути побічних ефектів, поширених при прийомі препаратів заліза, а саме: зригування, нестійкі випорожнення, фарбування слизової оболонки рота і емалі зубів. Поліфер  не токсичний, тому може бути рекомендований у всіх випадках дефіциту заліза, в тому числі при вагітності і годуванні груддю. Ліпосомне залізо в шлунково-кишковому тракті знаходиться в захисному оточенні ліпосом, які в тонкій кишці зв'язуються з хіломікронами і транспортуються спочатку в лімфатичну систему, а звідти надходять в печінковий кровотік, в результаті чого при низьких дозах Поліфера  забезпечується висока біодоступність заліза. Завдяки ліпосомній технології біодоступність заліза в продукті збільшується в 3,5 рази в порівнянні з тією ж кількістю заліза, що не входить в структуру ліпосом. Ліпосомальне залізо має майже 100 % біодоступність.

Пірофосфат заліза мікрокапсульований в ліпосомальній формі. Залізо бере участь у синтезі гемоглобіну й міоглобіну, каталази й пероксидази; участь у прямих і опосередкованих окисних процесах (входить до складу 72 ферментів), забезпеченні нормального функціонування імунної системи. Пірофосфат заліза являє собою водорозчинне мікронізоване джерело заліза, що було сформульовано для підвищення поглинання заліза і зменшення небажаних органолептичних ознак. Завдяки інноваційній мікрокапсульованій технології пірофосфат заліза мікрокапсульований забезпечує адекватний рівень заліза без будь-яких неприємних побічних ефектів, таких як: печія, діарея, запор і нудота. Продукт забезпечує максимальну переносимість, навіть якщо потрібен постійний прийом протягом тривалого часу.

Вітамін B12 (ціанокобаламін). Входить до складу деяких ферментів. Активує білковий обмін, бере участь у біосинтезі метіоніну, нуклеїнових кислот, впливає на вуглеводний і жировий обмін; бере участь у кровотворенні. При його нестачі розвивається недокрів'я. Вітамін B12 має протианемічний, гепатопротекторний, гіпохолестеринемічний ефекти, а також активує згортальну систему крові. В організмі, який росте, сприяє синтезу жирів, у дорослому – їх утилізації. У значних кількостях міститься в печінці, нирках, рибних продуктах, яйцях, сої. У промисловості одержують мікробіологічним синтезом. Застосування: хронічні анемії, що супроводжуються дефіцитом вітаміну В12, травматичні ушкодження та запальні процеси, діабетична нейропатія, захворювання шкіри, травматичні пошкодження кісток та стан після хірургічних операцій, гострі та хронічні гепатити, цироз печінки і променева хвороба, радикуліти, мігрені, дистрофія у недоношених дітей та новонароджених.

Вітамін С (аскорбінова кислота). Застосовують для профілактики та лікування цинги, при кровотечах, геморагічних діатезах, кровотечах при променевій хворобі, при різноманітних інтоксикаціях та інфекційних хворобах, нефропатії вагітних, хворобі Аддісона, при передозуванні антикоагулянтів, переломах кісток, у період вагітності та годування груддю, при підвищених розумових та фізичних перевантаженнях, а також авітамінозах.

Аскорбінова кислота є нетоксичною та неподразливою речовиною і добре сприймається організмом людини. Проте з обережністю призначають хворим на цукровий діабет, а також при підвищеній функції згортання крові, схильності до тромбозів та тромбофлебітів. При прийомі у високих дозах викликає діарею та кишково-шлункові розлади. При високих дозах необхідно здійснювати контроль функції нирок та артеріального тиску.

Фолієва кислота (вітамін В9). Відіграє виняткову роль у біосинтезі нуклеїнових кислот і процесах поділу клітин. При нестачі фолієвої кислоти порушуються кровотворні процеси – еритро-, лейко- та тромбопоез. Виникають розлади функцій внутрішніх органів, спостерігаються зміни слизових оболонок; у дітей – гіпотрофія, відставання у мовленні. При цьому розвиваються різні види злоякісних анемій – макроцитарної, спру, Аддісона-Бірмера. У медичній практиці застосовують кислоту фолієву і кальцію фолінат (аналог тетрагідрофолієвої кислоти). Призначають їх при фолієвому дефіциті для стимуляції кровотворення, при порушенні функцій кишечника.

Рекомендована добова доза заліза, вітаміну С, вітаміну В12 та фолієвої кислоти*:

Вікова група

Залізо, мг

Вітамін С, мг

Вітамін В12, мкг

Фолієва кислота, мкг

6 років (учні)

12

55

1,2

200

7-10 років

12

60

1,4

200

11-13 років (хлопчики)

12

75

2,0

300

11-13 років (дівчатка)

15

70

2,0

300

14-17 років (юнаки)

12

80

2,0

400

14-17 років (дівчата)

18

75

2,0

400

Чоловіки 19-60 років

15

80

3,0

400

Чоловіки 60+ років

15

100

3,0

400

Жінки 19-60 років

17

70

3,0

400

Жінки 60+ років

15

100

3,0

400

Вагітні

26

80

3,2

600

Жінки, що годують грудьми

43

95

3,4

500


*згідно Норм фізіологічних потреб населення України (Наказ МОЗ України від 03.09.2017р. № 1073).

Форма випуску

Гранули для орального застосування.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендовано вживати як додаткове джерело заліза, вітамінів С, В12 та фолієвої кислоти для осіб з анемією та з підвищеною потребою заліза: вегетаріанцям, людям літнього віку, під час активних занять спортом.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживати незалежно від прийому їди (оскільки Поліфер  не вступає у взаємодію з їжею чи ліками) дітям від 6-ти років та дорослим 1 стік на добу. Гранули розводять у воді або висипають у ротову порожнину на язик та повільно розсмоктують. Рідиною запивати не обов’язково.

Тривалість застосування Поліфер  становить 2-3 місяці. При необхідності курс продовжують за рекомендацією лікаря до нормалізації рівня гемоглобіну.

Застереження

Вагітним та жінкам в період годування груддю застосовувати за призначенням лікаря (добову дозу визначає лікар).

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу для щоденного споживання. Містить джерело фенілаланіну. Надмірне споживання може мати послаблюючий ефект.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту; діти до 6-ти років; хворі на фенілкетонурію; особи з порушеннями механізмів утилізації заліза (свинцева анемія, сидеробластна анемія); анемія, що не пов’язана з дефіцитом заліза (гемолітична анемія, мегалобластна анемія).

Упаковка

По 14 або 28 стіків в картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в сухому та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення. Номер серії виробництва та кінцева дата споживання «Придатний до» вказані на упаковці. Не слід використовувати після закінчення строку придатності.

Без ГМО.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку