Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Олія Ароматика мигдалю 100 мл
95,70 ₴

Інструкція до препарату Олія Ароматика мигдалю 100 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 28.05.2024
Перевірено
Опис

Олія мигдалю інструкція по застосуванню

Олія мигдалева Ароматика – це рослинна олія, отримана з насіння солодкого мигдалю. Мигдалева олія – це своєрідний універсал з широким спектром застосування. Це відмінний засіб для росту і зміцнення волосся. Вона підходить для будь-якого типу шкіри, але особливо ефективно діє на в'янучу, дуже суху, подразнену і чутливу шкіру, пом'якшуючи та зволожуючи її. Мигдалева олія для обличчя з природним вмістом вітамінів і жирних кислот уповільнює процеси старіння клітин епідермісу, а завдяки вітаміну F запобігає розширення пор і налагоджує роботу сальних залоз. При регулярному використанні олія мигдалю надає шкірі рівний оксамитовий відтінок.

Склад

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopherol.

Не містить консервантів, барвників та синтетичних домішок.

Метод виробництва мигдалевої олії

Мигдалеву олію (Оleum Аmygdalarum) отримують з насіння солодкого мигдалю (Аmygdalus communis L. vаr. Dulcis), родина Розові (Rosасеае), методом холодного пресування c наступною рафінацією. Це дуже ефективна, але достатньо дешева рослинна олія.

Мигдаль звичайний – невелике дерево або чагарник 6-10 м заввишки з білими або світло-рожевими квітками. Плід – костянковидний, зверху войлочний, з сухим шкірястим екзокарпієм, який при дозріванні легко відділяється від дерев'янистої кісточки. Існує дві форми мигдалю, що морфологічно мало відрізняються – гірка і солодка. У дикорослого гіркого мигдалю поверхня кісточки гладка, а ядро насіння гірке. У солодких форм поверхня кісточки покрита дрібними ямками, іноді з бороздками, а насінне ядро солодке. 

Солодкі форми мигдалю широко культивуються в усьому світі. Первинний осередок формування знаходиться в Передній Азії та в прилеглих районах, включаючи Середземномор'я і Середню Азію. Сировина для виробництва рослинної олії мигдалю ТМ Ароматика поставляється з Італії.

Зовнішній вигляд і склад мигдалевої олії

Мигдальна олія – невисихаюча, майже безбарвна або жовтувата, без запаху, з приємним смаком.

Насіння солодкого мигдалю містять 30-62% жирної олії, до 20% білка, до 10% сахарози, глюкозу, слизу, ферменти, вітаміни (В1, В2, В5, В6, РР, С, каротин), дубильні речовини, аспарагін, холін, близько 20 макро- і мікроелементів. У складі мигдалевої олії містяться жирні кислоти та неомильні речовини (близько 0,5%) – фітостерини, вітаміни (в тому числі вітамін Е). Жирні кислоти в основному представлені гліцеридами олеїнової (70%), лінолевої (20%), пальмітинової (3%) кислот.

Косметична користь олії мигдалю

Жирна мигдалева олія належить до класичних видів косметичної сировини. Вона входить до складу багатьох косметичних засобів, переважно живильних і нічних кремів. Олія проявляє регенеруючу, зволожуючу, тонізуючу дію.

Мигдалеву олію рекомендують у чистому вигляді та в складі косметичних мазей або емульсій як пом'якшуючий, обволікаючий засіб для догляду за шкірою як дітей, так і літніх людей. Її використовують для масажу проблемних зон, ефективна мигдалева олія від целюліту, для обробки огрубілих ділянок шкіри та при видимому судинному малюнку на шкірі.

Мигдалеве масло в чистому вигляді, а також у складі аромасуміші або готових косметичних засобів, є ефективним тонізувальним засобом для шкіри всіх типів. При повсякденному догляді за шкірою сприяє її омолодженню, це дієва косметична олія від зморшок, і для їх усунення, і для профілактики. Мигдалева олія для тіла усуває сухість, лущення, подразнення шкіри, які викликані впливом агресивних факторів зовнішнього середовища.

Це чудовий засіб для активації росту волосся, його рекомендують для зміцнення волосся у вигляді масок або в складі миючих засобів. Відновлювальний вплив олії солодкого мигдалю проявляється в оновленні еластичності волосся і припиненні його випадіння.

Позитивно впливає олія з ядер солодкого мигдалю і на стан шкіри рук, ніг та нігтів.

Способи зовнішнього застосування

Олія мигдалева може використовуватися у чистому вигляді для догляду за шкірою тіла, обличчя, рук і волоссям, для збагачення косметичних засобів: кремів, масок, шампунів, гелів, лосьйонів, а так само в суміші з іншими рослинними оліями і як основа-носій для розчинення натуральних ефірних олій, деяких лікарських і косметичних засобів.

Запобіжні заходи: тільки для зовнішнього застосування.

Протипоказання Олії мигдалю

Індивідуальне несприйняття олії мигдалю.

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою, у недоступному для дітей місці, за температури не вищої +25 °С. Уникати потрапляння прямого сонячного проміння. При температурі зберігання нижче +5 °С допускається легке помутніння олії, яке зникає при підігріванні олії до +20 °С.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку