Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Бурштинова кислота 0.25 г таблетки №40
21,40 ₴
Інструкція до препарату Бурштинова кислота 0.25 г таблетки №40
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Автор: Громадська Яна
Автор: Кортунова Юлія
Оновлено: 28.05.2024
Перевірено
Інструкція Бурштинова кислота інструкція по застосуванню
Склад
Що таке Янтарна кислота?
Рекомендації
Дозування
Термін застосування
Зберігання
Термін придатності
Бурштинова кислота інструкція по застосуванню
Склад
янтарна кислота – 0,15 г, аскорбінова кислота – 0,01 г.
Наповнювачі: крохмаль картопляний, МКЦ, лактоза (фрукоза, сорбіт), стеарат кальцію.
Що таке Янтарна кислота?
Бурштинова кислота – це природна речовина, яка присутня в організмі, який він виробляє. Вона є універсальним проміжним метаболітом, який утворюється при взаємоперетворенні вуглеводів, білків та жирів у рослинних та тваринних клітинах.
Перетворення бурштинової кислоти у організмі пов'язані з виробленням енергії, яка потрібна на забезпечення життєдіяльності. При зростанні навантаження будь-яку із систем організму підтримка її забезпечується переважно з допомогою окислення бурштинової кислоти. Потужність системи енерговироблення, що використовує бурштинову кислоту, у сотні разів перевищує решту систем енергоутворення організму.
В основі дії бурштинової кислоти та її сполук лежить модифікуючий вплив на процеси тканинного метаболізму – клітинне дихання, іонний транспорт, синтез білків. У цьому амплітуда і спрямованість модифікацій залежить від вихідного функціонального стану тканин, а кінцевий результат виявляється у оптимізації параметрів їх функціонування.
Ця органічна кислота – універсальний учасник енергетичного та пластичного обміну клітини.
Бере участь у синтезі інших органічних кислот та амінокислот, азотистих основ та пігментів, а також в одній із форм фотосинтезу. Як компонент біологічно активних добавок та ліки янтарна кислота приваблива своєю унікальною роллю в енергетичному обміні клітин. Особливість її окислення до фумарової кислоти – відносної незалежності реакції від того, наскільки клітина отруєна органічними сполуками, також підлягає негайному окисленню – алкоголем і найтоксичнішим продуктом його неповного розпаду – ацеталь-дегідом.
Бурштинова кислота у боротьбі зі старістю.
З віком, крім інших порушень, клітини організму починають втрачати здатність вироблення енергії. Як наслідок, організму її не вистачає для нормального забезпечення багатьох функцій, що призводить до в'янення організму та швидкого старіння. З'єднання, що дає енергію, - це АТФ (аденозінтріфосфат). Бурштинова кислота таки сприяє виробленню АТФ. Як наслідок, янтарна кислота є потужним стимулятором вироблення енергії та стимулятором багатьох функцій організму, що має виняткову відновлювальну потужність.
Бурштинова кислота має антиоксидантні властивості та знешкоджує вільні радикали.
У процесі життєдіяльності організму утворюються агресивні форми кисню, які окислюють або руйнують клітини, викликаючи хвороби (рак, інфаркт тощо), старіння та смерть. Бурштинова кислота здатна ефективно знешкоджувати вільні радикали.
Рекомендації
Ефект бурштинової кислоти при мастопатії, кістах, міомах, багатьох інших пухлинах, зокрема злоякісних, а також зобі, пов'язаний з гальмуванням патологічного клітинного поділу, завдяки чому пухлина перетворюється прямо на скупчення відмерлих клітин і поступово розсмоктується.
При порушеннях функцій суглобів Бурштинова кислота відновлює місцевий кровообіг, завдяки чому виводяться солі. Крім того, вона гальмує запальні процеси.
Подібна картина має місце і при варикозному розширенні вен: зняття запалення, відновлення роботи венозних клапанів, нормалізація кровонаповнення вен і відтік крові з них в результаті вени "спадають" і припиняється варикоз.
Протизапальна дія бурштинової кислоти спостерігається при бронхітах, астмі, тонзилітах, а також при пієлонефриті, гепатозі та навіть цирозі печінки. Крім того, Янтарна кислота допомагає при жовчній та сечокам'яній хворобах, посилюючи виділення солей, розбиваючи каміння та сприяючи дренажу печінки.
Також ДД "Янтарна кислота" може використовуватися як допоміжний засіб до дієтичного харчування при серцево-судинних недугах, порушенні мозкового кровообігу, для посилення секреції шлункового соку, як протиотруту при отруєння миш'яком, свинцем, ртуттю, а також алкоголем.
Бурштинова кислота – це дієтичний продукт для живої клітини, отруєної алкоголем.
Людям, які займаються спортом, Янтарна кислота допомагає швидше і легше пристосовуватися до фізичних навантажень, що ростуть, зняти больові відчуття в перетравлених м'язах. Перед змаганням Бурштинова кислота допомагає спортсменам мобілізувати свої сили, запобігти нервовому зриву. Після змагань не спостерігається виснаження та пригніченість, а скасування бурштинової кислоти не знижує потенційних можливостей спортсмена.
У поєднанні з бурштинової кислоти Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в обмінних процесах як переносник кисню.
Вітамін С стимулює процеси синтезу преколагену, перетворюючи його на колаген. Завдяки цьому він сприяє підтримці нормальної проникності капілярів, збереженню цілісності опорних тканин (фіброзної, хрящової та кісткової). Дефіцит вітаміну С в організмі веде до зниження регенеративних процесів. Встановлено, що вітамін
С надає пряме впливом геть швидкість синтезу ДНК клітинного ядра, підвищує резистентність організму до інфекції.
У ДД «Бурштинова кислота» застосовується така доза і таке поєднання Бурштинової кислоти з Аскорбіновою кислотою, що оптимально відтворює природні реакції мобілізації енергетичного обміну, які закріплені в процесі природного відбору.
Нешкідливість біодобавки «Янтарна кислота», її здатність позитивно впливати навіть при дуже низьких дозах, а також підвищувати поживну цінність харчових речовин і посилювати дію лікарських препаратів роблять її дуже цінною харчовою добавкою, яка сприяє нормалізації стану організму, саморегуляції його функцій, прискоренню одужання. підтримці оптимального режиму функціонування живої системі.
Дозування
приймати по 1 таблетці 3 десь у день 30 хвилин до їжі.
Термін застосування
тривалість застосування 4 тижні, надалі термін вживання погоджувати з лікарем.
Не є лікарським засобом.
Застереження щодо застосування: індивідуальна чутливість до компонентів.
Зберігання
зберігати в сухому місці при температурі не більше 250С, у недоступному для дітей місці.
Термін придатності
24 місяці.