Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Інгалятор Биос за типом Махольда
177,90 ₴

Інструкція до препарату Інгалятор Биос за типом Махольда

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Оновлено: 23.05.2024
Перевірено
Опис

ІНГАЛЯТОР ПОБУТОВИЙ ДІАС ЗА ТИПОМ МАХОЛЬДА

Інгалятор побутовий (за типом Махольда) призначений для проведення інгаляцій ефірними маслами і спиртовими настоянками лікарських рослин з метою профілактики й лікування в домашніх умовах широкого спектру захворювань: запалень дихальних шляхів і лор-органів інфекційної (застуда, нежить, кашель, бронхіт, пневмонія, тонзиллити ін) і неінфекційної (професійні захворювання у співаків, вчителів, шахтарів, хіміків, зварювальників) природи, а також зниження захисних функцій організму і порушення діяльності серцево-судинної і нервової систем.

Прилад виготовлений з високоякісного медичного скла без застосування синтетичних матеріалів.

Комплектація:

Інгалятор побутовий ДІАС (за типом Махольда), гумовий перехідник, насадка для носа, інструкція. Інгалятор випускається в індивідуальній картонній упаковці.

Властивості:

Інгалятор Махольда – унікальний прилад, що забезпечує високоефективне дію ефірних масел на організм людини. При інгаляції активні компоненти ефірних масел потрапляють безпосередньо в кожну гілку бронхіального дерева людини, тобто в справжній осередок хвороби і справляють прямий лікувальний ефект. Ингаляцію  ротом можна проводити або за допомогою додаткової насадки через ніс.

Відмінні властивості Інгалятора Махольда в порівнянні з іншими інгаляторами:

  1. Готовність до застосування протягом 2-3-х хвилин.
  2. Можливість використання інгалятора лежачи, сидячи, стоячи, при ходьбі, в поїздці, на роботі, на відпочинку.
  3. Цільова спрямованість на вогнище хвороби.
  4. Економічна витрата ефірних масел.
  5. Зручна упаковка.
  6. Портативність і компактність приладу.
  7. Повна збереження лікувальних властивостей ефірних олій.
  8. Можливість проводити холодну і гарячу інгаляції.

Рекомендації по використанню:

Перед використанням промийте інгалятор теплою проточною водою. У воронкоподібний кінець трубки влийте (це зручно робити за допомогою шприца) необхідну кількість ефірного масла (зазвичай 4 – 5 крапель на 2 мл води) або спиртової настоянки (2 мл). Інгалятор готовий до застосування. Якщо в інгаляторі, яким користується одна особа, залишилося ефірне масло, отвір апарату можна закрити пробочками (щоб уникнути випаровування масла) до наступної процедури. Перед використанням інгалятора іншою особою, або при необхідності заміни ефірного масла, інгалятор промийте 96% спиртовим розчином і теплою проточною водою. Для дезінфекції апарат можна прокип'ятити протягом 3 - 5 хвилин.

Інгаляція ротом. Мундштук інгалятора Махольда беруть ротом, як курильну трубку і втягують повітря. Вдих ротом, видих – носом. Не можна видихати ротом всередину інгалятора, т. я. відбудеться викид суміші назовні. Перші 5-6 вдихів повинні бути неглибокими. Для посилення ефекту рекомендується опустити нижню частину інгалятора в ємність з гарячою водою (50-60 С).

Інгаляція носом. Насадка для носа надівається на мундштук інгалятора з допомогою гумового перехідника. Щоб було легше надіти гумовий перехідник, змочіть кінець мундштука. З'єднану з інгалятором насадку щільно притиснути до носа. Вдихати через ніс, а видихати через рот. Після застосування прокип'ятити в мильній воді (3-5 хв), промити, висушити. Для ефективності інгаляцій нижню частину апарата слід поставити в чашку з гарячою водою потрібної Вам температури.

Якщо лікар не вказав інакше, процедуру проводять кожні 2-4 години за 4-5 хвилин. У разі необхідності інгаляцію можна повторювати через 1-2 г. Якщо дозування не вказане, використовуйте не більше 3-5 крапель ефірної  олії. Особам літнього віку і дітям до 10 років – 1-2 краплі, тривалість інгаляції – 1-2 хвилини. Після інгаляції краще відпочити (1-1,5 години). Протягом 40-60 хвилин після процедури ефірні олії продовжують надавати дію на запалені слизові оболонки, тому протягом зазначеного часу краще відмовитися від прийому їжі.

Лікування триває до тих пір, поки зберігаються ознаки хвороби. Тривалість курсу не повинна перевищувати 30 днів. Перерва між курсами не менше 10-14 днів. У профілактичних цілях можна робити інгаляцію один раз в день.

Запобіжні заходи:

  • перед процедурою необхідно провести тест на відсутність алергічної реакції на використовувану інгаляційну рідину (ефірна олія, спиртові настоянки лікарських рослин).
  • слід строго дотримуватися дозування і тривалість інгаляцій, а також тривалість курсу лікування;
  • інгаляції не слід проводити відразу після прийому їжі або фізичної напруги, необхідно почекати не менше 1-2 годин;
  • після проведення інгаляції необхідно відпочити протягом 15-20 хвилин (30-40 хвилин в холодну пору року);
  • після проведення інгаляції не слід напружувати голосові зв'язки і палити протягом 1-2 годин.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку