Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Швидкий тест Cito Test для діагностики стрептококової ангіни Strep A
181,00 ₴
Інструкція до препарату Швидкий тест Cito Test для діагностики стрептококової ангіни Strep A
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Перевірено: Громадська Яна
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 24.07.2024
Перевірено
Опис
Швидкий тест CITO TEST для діагностики стрептококової ангіни Strep A
застосування
CITO TEST Strep A - Швидкий тест для діагностики стрептококової ангіни є швидким імунохроматографічним тестом для якісного визначення антигенів стрептокока групи А в мазках із зіву з метою діагностики стрептококового тонзиллофарингита.
Загальна інформація:
біль в горлі, як частий симптом гострого фарингіту і тонзиліту, є однією з найбільш частих причин звернення до лікаря первинної ланки (педіатра або сімейного лікаря) та самолікування. Зазвичай більшість випадків гострого тонзиллофарингита мають вірусне походження тому і не вимагають призначення антибактеріальної терапії. Однак більша частина відноситься і бактеріальних інфекцій (близько 20%), серед збудників яких перше місце займає стрептокок.
Він зумовлює від 5 до 15% випадків гострих тонзиллофарингита у дорослих і 20-30% у дітей. Вчасно не діагностований і не пролікований стрептококовий тонзилофарингіт може мати серйозні ускладнення, як гнійні (глоткові абсцеси різної локалізації, гнійні лімфаденіти), так і системні (гостра ревматична лихоманка, постстрептококовий артрит, синдром стрептококового токсичного шоку, гострий постстрептококовий гломерулонефрит). На сьогодні в світі найпоширенішим методом діагностики тонзиллофарингита в практиці лікаря первинної ланки є швидкий тест, який дозволяє встановити етіологію тонзиллофарингита і призначити обґрунтовану антибактеріальну або тільки симптоматичну терапію.
Переваги використання тесту:
зменшує ризик розвитку ускладнень, запобігає поширенню інфекції, мінімізує наслідки необґрунтованого призначення антибіотиків (розвиток антибіотикорезистентності, поява побічних ефектів антибіотиків)
Швидко - за 5 хвилин
Точно - чутливість 94,4%, специфічність 97,3%
Зручно - все необхідне для тестування в упаковці
Комплектація:
тест-касета, екстракційний реагент 1, екстракційний реагент 2, пробірка, наконечнік-піпетка, стерильний тампон, шпатель, інструкція
забір зразка
1) Лівою рукою за допомогою шпателя притисніть корінь язика вниз, а правою візьміть стерильний тампон і обережно, не торкаючись слизової оболонки язику, підведіть тампон до миндалинам.
2) В області розміщення нальоту зробіть мазок по поверхні мигдалин, обережно вийміть тампон з порожнини рота.
3) Якщо нальоту немає, то мазок із зіву робіть в послідовності: спочатку проведіть тампоном по піднебінної дужки, потім мигдалинах і задній стінці глотки.
Процедура тестування
1. Тримаючи флакон з екстракційним реагентом 1 вертикально, додайте 4 повних краплі реагенту в пробірку. Екстракційний реагент 1 має блідо-червоного кольору. В ту ж пробірку додайте 4 повних краплі екстракційного реагенту 2, тримаючи флакон з реагентом вертикально. Екстракційний реагент 2 безбарвний. Змішайте суміш, обережно обертаючи пробірку. Екстракційний реагент 1 після додавання в пробірку екстракційного реагенту 2 змінює колір з блідо-червоного на блідо-жовтий.
2. Помістіть в пробірку тампон і енергійно повертайте його в пробірці 15 разів. Залиште тампон в пробірці на 1 min (хв)
3. Притискуючи тампон до стінок пробірки, відіжміть його, стиснувши дно пробірки і одночасно виймаючи тампон, щоб більшість рідини залишилася в пробірці.
5.Надягніть наконечник-піпетку на пробірку. Покладіть тест-касету на чисту рівну поверхню. Додайте 3 краплі отриманого розчину в лунку (S) для внесення зразка на тест-касету і почніть відлік часу.