Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Бішофіт полтавський Еліт розчин для компресів 650 мл
64,90 ₴
Інструкція до препарату Бішофіт полтавський Еліт розчин для компресів 650 мл
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Автор: Громадська Яна
Автор: Кортунова Юлія
Оновлено: 26.05.2024
Перевірено
Опис Бішофіт полтавський Еліт розчин для компресів інструкція по застосуванню
Склад
Показання
Процедури з використанням бішофіту
Бішофіт полтавський Еліт розчин для компресів інструкція по застосуванню
Склад
Вода, магній хлористий (бішофіт Полтавський), гліцерин, алантоїн, ефірна олія м'яти, ефірна олія сосни, ефірна олія евкаліпта.
Показання
Бішофіт використовується для відновлення рівня магнію в організмі, має знеболювальну та протизапальну дію, сприяє активізації обмінних процесів. Клітини сполучної тканини, судини, м'язова та кісткова тканина вбирають біологічно активні компоненти та відновлюють свої функції. Робота систем та органів організму активізується, відновлюється нормальний кровообмін та запобігають застійним процесам у лімфатичній системі.
Процедури з бішофітом дають позитивні результати при лікуванні наступних захворювань та функціональних розладів:
- захворювання кістково-м'язового комплексу, який включає кістки, зв'язки, м'язи, суглоби та нервові закінчення;
- патологічні зміни у м'язових тканинах;
- захворювання серцево-судинної системи;
- соматичні порушення у роботі ШКТ;
- патології нирок та сечовидільної системи;
- неврологічні захворювання;
- шкірні проблеми;
- зниження імунітету, життєвого тонусу, працездатності;
- проблеми, пов'язані з клімаксом.
Перелік протипоказань
Бішофіт Полтавський - це натуральний засіб, який не становить загрози здоров'ю та засвоюється клітинами в тій кількості, яка необхідна організму.
Протипоказання
- вагітність;
- період годування груддю;
- загострення хронічних захворювань;
- злоякісні пухлини.
Людям, схильним до алергічних реакцій, роблять пробну процедуру з бішофітом, щоб уточнити, чи немає індивідуальної непереносимості окремих компонентів.
Серед можливих небажаних побічних ефектів – подразнення шкіри. При порушенні кольору шкірних покривів, лущенні та інших негативних проявах процедури з бішофітом припиняють і роблять перерву до повного загоєння проблемних ділянок.
Рекомендації щодо застосування в домашніх умовах, фізіокабінетах та санаторіях
Концентрат бішофіту – це простий у використанні натуральний засіб. Для зняття больових відчуттів та запалень у суглобах, кістках та м'язах використовуються соляні розчини з бішофітом різної концентрації. Їх рекомендують застосовувати у вигляді компресів, ванн, обгортань. Гелеподібний засіб втирають на проблемній ділянці м'якими круговими рухами.
Прогрівання, фізіотерапевтичні процедури посилюють ефект. Під впливом тепла, ультрафіолету або електричного імпульсу іони магнію швидше проникають усередину тканин та нормалізують біологічні процеси.
Бішофіт не скасовує застосування інших лікарських чи загальнозміцнюючих препаратів. Він посилює дію спеціальних ліків, покращуючи кровообіг, зміцнюючи імунітет. Це сильний бальнеологічний засіб, який давно використовується в офіційній медицині та курортно-санаторній практиці. Продукція з бішофіту випускається у формах концентрату, гелю та розчину. Зберігається при кімнатній температурі у недоступному для дітей місці. Кошти на основі бішофіту зберігають свої властивості від трьох до п'яти років.
Процедури з використанням бішофіту
Бішофітні ванни (кристалічний концентрат): розчинити в гарячій (35-37°C) воді 100-150 мл (≈ 1 склянка) бішофіту на 100 л води для загальної ванни та 10-15 мл (≈ 1 столова ложка) на 1 л. для місцевої ванни. Добре перемішати. Тривалість процедури не більше 20 хвилин, курс застосування 14-25 днів. Температуру води під час прийому можна поступово збільшувати, але не перевищувати 40 градусів.
Компреси (розчин бішофіту): приготувати сольовий розчин у пропорції 1:1. Вода має бути гарячою, не нижче 37 градусів С. Бавовняну тканину скласти в 2-3 рази, просочити розсолом і накласти на проблемну ділянку (суглоби, хребет). Зверху накрити поліетиленовою плівкою, вовняною тканиною і укутати, щоб тепло зберігалося протягом 20-30 хвилин. Процедуру не можна перетримувати. Тривалість дії компресу до півгодини, застосовувати 1 раз на день, курс 7-14 днів.
Розтирання (гелі та крему з бішофітом): очистити шкіру на проблемній ділянці, прогріти по можливості (синьою лампою або грілкою). Легко втирати засіб 2 рази на день (вранці та ввечері) легкими масажними рухами. Утеплити оброблену ділянку і залишити для поглинання на 25-40 хвилин, курс 4-7 днів (при необхідності повторити).
Краплі (бішофіт питної): магнієво-мінеральна добавка рекомендується при проблемах із шлунково-кишковим трактом та ожирінні, зокрема при хронічних запорах. Також внутрішнє застосування бішофіту призначається, якщо є протипоказання до бальнеотерапії як альтернатива бішофітовим ваннам, при відновленні магнієвого балансу в організмі. Застосовується тричі на день за півгодини до їди, по півчайної ложки на склянку води. Тривалість курсу 25-30 днів, повторний прийом після 30-денної перерви.